Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


  • Index
  •  » Gra RPG
  •  » Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

#1 Sun-10-01-10 16:36:53

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

Bliżej jej do cywilizacji, ale karawany kursują tu rzadziej, dlatego to właśnie tutaj wędrowcy, czy raczej szaleńcy, częściej umierają z pragnienia i wyczerpania.


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#2 Sun-31-01-10 20:23:56

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

DF:
Pustynia Hadaracka / Część zachodnia / Skała


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#3 Sun-31-01-10 21:06:23

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

Frenfoder wszedł przed chwilą na skałe żeby rozejrzeć się po okolicy. Czuł się wypoczęty odkąd jego mentor dał mu część ognistego rubinu nie musiał walczyć z duchami. Patrząc dojrzał wejście do jaskini o której mówił mu jego nauczyciel. "a więc to tam jest złota 12" pomyślał sobie. Młodzieniec pobeigł w kierunku jaskini.....................(Darel opisz walke co? tobie napewno lepiej wyjdzie)


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#4 Sun-31-01-10 21:46:35

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

Gdy był już przy wejściu drogę zagrodziło mu czterech potężnych elfów.
- Zejdźcie mi z drogi, nie chce was zabijać.
- Ty zabijać nas - Największy elf o jasnych długich włosach wybuchnął śmiechem.
Frenfoder wyciągnął z pochwy miecz matki.
- No więc, który pierwszy?
- Zmierz się ze mną. - Przed Frenfoder'em stanął elf o ciemnej karnacji.
Dobył miecz i stanęli na przeciw siebie. Zaatakował z prawej, pół elf zrobił szybki obrót i odciął głowę elfowi.
- Jesteś lepszy od poprzedników. - Rzekł następny i ruszył do ataku.
Frenfoder zabił i tego odcinając mu najpierw rękę a następnie wbijając miecz w serce.
Serce zabiło mu mocniej. Przemówił mocnym głosem:
- Panowie, nie szukam zwady, pragnę tylko rubinu, chce znów być normalny, nie chcę być Cieniem.
- Za późno...
Do ataku ruszyła cała reszta (10 pozostałych przy życiu).
Walczyli długo, Frenfoder stał w środku a elfy go okrążyły.
Pół elf blokował ciosy... Ciął... I gdy tak walczyli z szyi Frenfoder'a spadł fragment rubinu. Duchy doszły do ciała, przemiana się zakończyła a wybuch energii zgromadzonej przez duchy zabił elfy.
Frenfoder nie poddał się, walczył z duchami i znalazł kawałeczek rubinu, duchy znów się uspokoiły a chłopak zaczął ciężko oddychać.


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#5 Sun-31-01-10 22:03:15

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

Gdy odpoczął zaczął się zagłębiać dalej w jaskinie. Byłą ona nie wielka w centralnym punkcie wisiał rubin. Frenfoder wyczuł jakiś podstęp. Wyjął z torby kamień przesycony energią. Za jego pomocą przywołał do siebie kamień. Nie łącząc kamienia wrócił do swojego mentora.

// Du Weldenvarden / Ceris//


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#6 Mon-08-02-10 21:35:50

Fafnir

misiaczek

12664539
Skąd: Bliżej niż myślisz...
Zarejestrowany: Fri-27-11-09
Posty: 2626

Re: Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

-Ty śmiałeś mi przeszkadzać i ty śmiałeś mówić że Toldar źle zrobił ucząc mnie on mnie tylko troszke wyszkolił resztą zajął się mój drugi mistrz wysłałeś mnie na pustynie ja wyślę ciebie gdzieś gdzie będziesz na zawsze.
Revan podnosi miecz obraca go kilka razy po czym wbija w serce elfa.
-Hahaha kimś kto nienawidzi takich jak on gówno wiesz jakie mam cele.
"Nic ci nie jest"
"Nie to cholerne światło bół teraz musze zregenerować siły"
"Dobrze leć na pustynie wiesz gdzie jestem posil się umysłem i mocą tego elfa a potem powiedz kim jest i po co się wtrącał."
"Dobra"
-Przez tego śmiecia musze iśc do najbliższego miasta.


"..Bo nie można się kłócić ze wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi."

Jego głównym celem było niszczenie wszelkiego życia. Przepełniony nieopanowanym i nieugaszonym głodem, dążył przede wszystkim do zniszczenia pozostałych przy życiu Jedi i innych istot wrażliwych na Moc.

http://pic40.picturetrail.com/VOL359/11069771/19744816/364745392.jpg

Offline

 

#7 Mon-08-02-10 22:15:33

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

Nagle przed Ravenem pojawiła się masa dymu, uformowana na podobieństwo ciała człowieka.


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#8 Tue-09-02-10 12:13:43

Fafnir

misiaczek

12664539
Skąd: Bliżej niż myślisz...
Zarejestrowany: Fri-27-11-09
Posty: 2626

Re: Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

"Dobrze zaczynaj"
"Revanie miałeś dla niego litość."
"Już się domyśliłeś."
"Tak Skorpilus jest zatruty zginąłby i tak w ciągu 20-30 minut w okropnych męczarniach ty go pozbawiłeś męk."
"Hyh i dobrze wiem że pragnienie dojścia do celu nie pochłoneło mnie do końca nadal nad tym panuje i zawsze będe panowaał."
"Co mam zrobić jak już z nim skończe??"
"Odeślij go tam gdzie są wszyscy którzy umarli."
"Myślałem że będziesz się chciał na nim zemścić."
"Nie, szanuje ludzi z odwagą i honorem po za tym jest dosyć potężny jeżeli mógł cię zranić."
Revan odchodzi na zachód w strone Daret.
Dowiem się gdzie się teraz udali zapewne kogoś wezwą do pomocy.
"5000 mocy duchów, 12 dusz cieni w kapłanie trzynasta dusza z świerzo zabitego cienia, po litrze krwi z każdej z ras, ciało tego którego chcemy przywrócić,12 godzin zaklęć i przywołań,ten który może podróżować między światami,implozja w ciele i dusza zmarłego i zostanie on przywrócony."
-Już niedługo znowu porozmawiamy.


"..Bo nie można się kłócić ze wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi."

Jego głównym celem było niszczenie wszelkiego życia. Przepełniony nieopanowanym i nieugaszonym głodem, dążył przede wszystkim do zniszczenia pozostałych przy życiu Jedi i innych istot wrażliwych na Moc.

http://pic40.picturetrail.com/VOL359/11069771/19744816/364745392.jpg

Offline

 

#9 Tue-09-02-10 15:00:14

Fafnir

misiaczek

12664539
Skąd: Bliżej niż myślisz...
Zarejestrowany: Fri-27-11-09
Posty: 2626

Re: Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

-Już niedługo nadejdzie rocznica musze się przygotować.
"Skończyłeś już??"
"Tak powiem ci po ataku"
"Dobrze"
"Wiesz jakie to uczucie kiedy cię wszyscy nienawidzą??"
"Nie bo nikogo nie znam"
"Jest tylko kilka osób które obdarzyły mnie przyjaźnią,Toldar, ty, on i ten Frenfoder."
"Wiesz o co mu chodziło  z tym że ja go zdradziłęm przecierz to on mnie zdradził"
"Mówił to w gniewie wytłumaczycie to sobie gdy się znowu spotkacie."
"Powiedz im o swoich celach to że zabijasz cieniów i że chcesz stać się najpotęrzniejszy już wiedzą ale powiedz im o tym głównym opowiedz im co cię napędza czym się kierujesz pewnie zrozumieją i oddadzą nam duchy bez walki."
"Nie lepiej żeby mnie nienawidzili dłużej pożyją.
"To przynajmniej wytłumacz im te akcje z wioską"
"Niewiedza czasami jest skarbem"

//Miasta i twierdze neutralne//Daret.


"..Bo nie można się kłócić ze wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi."

Jego głównym celem było niszczenie wszelkiego życia. Przepełniony nieopanowanym i nieugaszonym głodem, dążył przede wszystkim do zniszczenia pozostałych przy życiu Jedi i innych istot wrażliwych na Moc.

http://pic40.picturetrail.com/VOL359/11069771/19744816/364745392.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Gra RPG
  •  » Pustynia Hadaracka / Część zachodnia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl przewóz osób Holandia tryharder wzory zaproszeń ślubnych