Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#61 Sat-20-03-10 20:15:31

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Kart Postaci-Zgłosznia

Jak to nic? Przecież skasowałem ostatnie zdanie mówiło o byciu jedi.


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

#62 Sat-20-03-10 21:17:05

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Kart Postaci-Zgłosznia

Gdzie mam, zacząć?


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

#63 Sat-20-03-10 21:19:09

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kart Postaci-Zgłosznia

dawnym mistrzem.

popraw to i zacznij na Yavinie IV np. odbierając wraz z mistrzem misję od Rady


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#64 Sat-20-03-10 21:21:57

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Kart Postaci-Zgłosznia

Ale to ty napisz jaka to misja.


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

#65 Sat-20-03-10 21:26:57

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kart Postaci-Zgłosznia

dobra zaraz coś wymyślę


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#66 Sun-04-04-10 11:55:03

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Kart Postaci-Zgłosznia

Fafnirku, może wrzuciłbyś KP...


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#67 Wed-14-04-10 22:06:37

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Kart Postaci-Zgłosznia

Fajnie tu u was, ja też się dołączę

Imię: Ryan

Nazwisko: Growner

Przydomek: brak

Rasa: człowiek

Wiek: 21

Historia: Ryan urodził się na Naboo  w 279 ABY. Jako dziecko przejawiał niezwykłą mądrość: W wieku 3 lat potrafił już płynnie pisać i czytać. Jego talent odkrył mistrz Torman , który zawiózł go potem do Świątyni Jedi. Kiedy osiągnął wiek 14 lat był już młody i porywczy, pragnął być najlepszy za wszelką cenę. Jego ambicje zostały dostrzeżone przez Tormana, więc chłopak został jego padawanem. Przez następnych kilka lat, Ryan poznawał nowe style walki. Szczególnie zaciekawiła go jedna z technik formy VII - Vaapad. Uznał, że być może ona pozwoli mu na ujście jego emocji, dlatego rozpoczął jej naukę. Rada Jedi dowiedziawszy się o tym, zakazała mu uczyć się tej techniki, ponieważ bała się, aby nie przeszedł na Ciemną Stronę. Jednak chłopak, a raczej już mężczyzna uczył się potajemnie tej techniki, wierząc że uda mu się oprzeć pokusie mroku.

Razem ze swym mistrzem odbywali różne misje. Jedną z nich było odszukanie na Coruscant pewnego Mrocznego Jedi, który planował zamach na magazyny broni. Ich wybuch zniszczyłby obszar w promieniu 100 kilometrów. Tam, w pogoni za zamachowcem zauważył leżącą na ziemi postać. Podarowała mu srebrny kryształ, po czym wyzionęła ducha. Młodzieniec zabrał jego ciało przed oblicze rady Jedi, lecz nawet oni nie mogli go rozpoznać. Z pomocą swego mistrza, Ryan zbudował swój pierwszy miecz świetlny, używając znalezionego kryształu.

Wygląd: Jest wysokim, silnie zbudowanym młodzieńcem o czarnych włosach i niebieskich oczach.

Charakter: Z natury porywczy, towarzyski, dowcipny, ale i zadziorny

Profesja: Padawan

Cel postaci: Pragnie zostać Mistrzem Jedi

Ekwipunek: Srebrny miecz świetlny
Strona Mocy: Jasna

Styl walki mieczem świetlnym: Sokan, w trakcie nauki Vaapad

- Siła: 7
- Szybkość:3
- Kondycja: 5
- Wytrzymałość: 5
- Inteligencja: 10
- Wrażliwość na moc: 20

Może być?? Jak coś nie tak to napiszcie


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#68 Thu-15-04-10 12:27:35

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kart Postaci-Zgłosznia

chyba dobrze ja w każdym razie nie widzę żadnych błędów więc jeśli nikt się nie sprzeciwia to możesz zacząć


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.verona.info.pl/ wczasy dla singli nad morzem naprawa siłowników hydraulicznych