Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#121 Thu-12-05-11 07:45:55

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Przepowiednia Angeli

A mi to jest obojętne   Wczoraj cofnęłem sie do czasów dzieciństwa i oglądałem swoja starą ulubioną kreskówkę : Maska

To zależy jak blisko mnie ktos stoi

Nie można tego stwierdzic poza tym te krewetki są lekko przezroczyste i trudno je odrazu spostrzec

Ja kończe o 14.40

No to było potrzebne

Offline

 

#122 Thu-12-05-11 12:30:58

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Przepowiednia Angeli

To fajnie,możesz skakać ze szczęścia Pozwalam ci xD

Jak ja dawno nie oglądałam tej kreskówki Zawsze z moim bratem oglądaliśmy wszystkie części "Maski"
Już zapomniałam o jej istnieniu Ja zawsze wolałam oglądać bajki z akcją,walką Nigdy nie oglądałam jakiś kreskówek z kwiatkami,serduszkami i takie tam trele i morele dla dziewczyn Tak samo kiedyś było z zabawkami,tylko samochody żadnych lalek Po części dlatego,że zostałam wychowywana z bratem,a po części,bo mnie te rzeczy bardziej ciekawiły niż ogłupiające flaki z olejem typu Barbie

Już widzę tłum ludzi biegnących do ciebie z prośbą o to żebyś ich podpalił
To już wiem czym się bawisz po szkole

Śmiesz stawić wyzwanie zębom moich piesków ? Powiem tylko,że to będzie bolesne starcie

A ja dzisiaj w ogóle do szkoły nie poszłam Mam jednodniowy urlop

Dałam ci wczoraj odpocząć,pomyślałam:niech chłopak śpi xD A zresztą miałam do wykonania plakat na dzisiaj i w trakcie pracy zasnęłam i w efekcie tego jeszcze go nie skończyłam xD

Pozwalasz mi ? Dzięki,wyślę ci jeszcze dzisiaj adres tego bloga xD


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#123 Thu-12-05-11 15:14:53

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Przepowiednia Angeli

Nie mam ochoty skakać. Przybij piątkę

A ja dzięki mojemu bratu widziałem już chyba wszystkie odcinki tych kreskówek na "kreskówkowych kanałach"

Po szkole bawię się gitarą albo w robienie notatki z geografii na 9 stron

To ty stawiasz wyzwanie

Nie zauważyłaś sarkazmu , o mistrzyni sarkazmu? Może ma to sarkazmowym akcentem napisać ?

Offline

 

#124 Sun-15-05-11 13:07:33

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Przepowiednia Angeli

A mogę przybić piątkę zamiast ręką myszką ?

Mnie najbardziej dobijały "Atomówki" xD Co to w ogóle było xD A jak mnie irytowały te ich wielkie i wredne oczy

Wolę nie wiedzieć w jaki sposób "bawisz się" gitarą ................dobra,dobra żartuję

Nie kłam Brutusie To ty podważyłeś autorytet pieskich zębów

Perfekcjonisto,włóż okulary na nos Odpowiedziałam ci z S-A-R-K-A-Z-M-E-M,a to znaczy,że zrozumiałam,że ty odpowiedziałeś mi sarkazmem Zresztą widać to po twoich wrednych paluszkach
Zapomniałam,że muszę ci pisać w nawiasie przy danym zdaniu,że występuje tam sarkazm

Wiewióra,a co ty taka śnięta dzisiaj ?
Przy okazji ładny ogon masz


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#125 Sun-15-05-11 16:14:19

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Przepowiednia Angeli

Tak

A ja nie pamiętam wszystkich kreskówek już jakie widziałem

Teraz już niczym nie będę się bawił   Jak mi smutno się robi na tę myśl

Wiem , tak tylko się droczę

A ty masz ładną czapeczkę i łańcuch

Offline

 

#126 Sun-15-05-11 19:10:25

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Przepowiednia Angeli

Przybijam ci piątkę myszką

Starość nie radość

Nie zawracaj jeszcze tym sobie głowy Trzeba się nacieszyć jeszcze życiem

Ja też wiem, tak tylko się droczę

Dziękuję Tylko niestety za duży rozmiar


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#127 Sun-15-05-11 21:13:59

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Przepowiednia Angeli

Super

Ich jest po prostu za dużo

Jak moge się cieszyć z bezustannej nauki. A w wolnych chwilach się nudzę bo nie moge robic prawie niczego co lubię. I wszyscy tylko mi dowalają

No i co? Ja się mogę droczyć nie drocząc

A nie wygląda...

Offline

 

#128 Mon-16-05-11 19:33:12

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Przepowiednia Angeli

Też tak uważam Utrwalmy tę chwilę radosnym skokiem z Mount Everest  xD  Jutro o 17

Po prostu masz słabą pamięć

Życie Najmniejsze zwierzęta zawsze obrywają A gdybyś tylko chciał i postarał się to mógłbyś się nawet cieszyć w obliczu samych sprawdzianów Tylko trochę wiary i nadziei

No i policz do dziesięciu,wdrap się na dach Tesca i odwal taniec radości

A ja lubię się droczyć sposobem prawdziwego droczenia,a nie sztucznego,bo wtedy większa i lepsza frajda

Bo skróciłam parę części Tak ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach dobrego i gustownego rozmiaru xD


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#129 Tue-17-05-11 07:43:56

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Przepowiednia Angeli

Nie moge o 17 bo musze sie uczyć

Z miejsca ci nie wymienię wszystkich ale tak to kojarzę prawie wszystkie

Nikt mi nie będzie rozkazywał! ... Dobra jak cos chcę osiągnąc to moge przyjąc rozkaz ale nie tym razem

Mogę się droczyć z tobą przestając się z toba droczyć , bo będę cię drażnił nie drocząc się z tobą

Offline

 

#130 Thu-19-05-11 16:59:47

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Przepowiednia Angeli

A o 20 ?

To co mówisz,że nie pamiętasz Ty powinieneś napisać własny "Słownik Morigiona" Jak zrobisz to mi wyślesz ?

A czy ktoś ci tutaj rozkazuję ? A natomiast ja dałam ci R-A-D-Ę A to się chyba czymś różni

Ostatnio pokazujesz mi swoją wredniejszą i cwańszą odsłonę


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#131 Thu-19-05-11 17:26:29

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Przepowiednia Angeli

Nie ma mnie wtedy jeszcze jestem zajęty

Bo ja tak zawsze mówię
Chcesz klucz do mojego umysłu? Muszę się zastanowić. A co będę miał w zamian?

Ciągle mi ktoś rozkazuje a mnie to wnerwia . Jak ktos prosi to co innego

No co ty. Żeby cwaniaczyć muszę włożyć swój cylinder angielski

Offline

 

#132 Mon-23-05-11 15:47:33

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Przepowiednia Angeli

To może o 1 w nocy Trudniej będzie policji nas zlokalizować xD

Ty nie mówisz tylko kłamiesz A ja potem dam cały raport tam na górze o twoim zachowaniu I tak śmiesznie już nie będzie

Wirtualnego kopa w tylną część ciała No i może orzecha z Tesco

Ja tak samo nie lubię rozkazywania Dzisiaj o mało się nie pobiłam z dziewczyną("księżniczką") z przeciwnej klasy xD
Żótodziób który patrzył na piłkę jak na wilka próbował(nawet nie umiał jej kopnąć xD ) mnie ustawiać po kątach.Myślałam,że ją "zniszczę".

No właśnie to A nie masz polskiego ?


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#133 Mon-23-05-11 16:33:45

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Przepowiednia Angeli

Nie będę się z tobą włóczył nigdzie o tej porze mam lepsze rzeczy do roboty

Nie kłamię . Jak ty zaczynasz mnie atakować to ja zmieniam swoje zachowanie. Do każdego mam inny stosunek zależny od jego zachowania Więc może czas pomyśleć nad swoim zachowaniem

Ta oferta wydaje się niekorzystna dla mojej osoby więc odmówię

To jak możesz przyjmować rozkazy od stwórcy ?

To twoja wina.  Nie wiem gdzie dostać polski poza tym nie podoba mi się. Wolę angielski Chyba zacznę je kolekcjonować

Offline

 

#134 Thu-26-05-11 18:04:29

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Przepowiednia Angeli

To tym lepiej,bo wiewióra w nocy by pewnie zawału jeszcze dostała przy nocnym radiowozie policyjnym

I znowu w tym momencie zaczynać kłamać
Ja ciebie nie atakuję tylko prowadzę dyskusję
Chyba mówisz o swoim zachowaniu No i posłuchaj siebie chociaż raz i zmień swoje zachowanie Wreszcie do rzeczy coś mówisz Na przykład wzoruj się na moim zachowaniu,prawdziwym aniołku

Czemu zabierasz mi taka frajdę, no wiesz co No dobrze obiecuję,że postaram się żeby ten kopniak....................bolał i to mocno 

Mój Stwórca mnie P-R-O-S-I,a nie R-O-Z-K-A-Z-U-J-E Wypełniam jego prośby z własnej woli

Co moja wina ? Nie potrafisz uporać się ze swoim problemem i zwalasz całą winę na niewinną dziewczynę,wstydź się,po śmierci będziesz żałował tych słów

Prawdziwy Polski Patriota xD


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#135 Thu-26-05-11 20:29:05

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Przepowiednia Angeli

Wolę spotkać panów policjantów niż dresów/kiboli

Nie kłamię. Jak mówię : nie pamiętam - to oznacza że nie mam ochoty w danej chwili sie nad tym zastanawiać . A jak mówię : nie wiem - to oznacza że potrzebuję trochę czasu żeby się zastanowić

Na razie czuję się bezpiecznie bo jestem otoczony jeszcze łaską bożą . Będziesz działac wbrew woli Pana?

A kto mnie prowokował podczas depresji ? To że lubię inne kapelusze niż polskie to jeszcze nic nie znaczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Casa De Pedro Entire Apartment