Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#1 Fri-12-03-10 22:06:17

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Korelia

Korelia - główna i największa planeta sektora koreliańskiego, należąca do Pięciu Braci - zamieszkałych planet w układzie koreliańskim. Korelia słynie ze swojej kuchni i trunków. Warto tu choćby wspomnieć o słodkim ryshcate czy whisky o nazwie Rezerwa Whyrena. Innym rozpoznawalnym elementem koreliańskiej kultury są koreliańskie lampasy, przyznawane ze odwagę.


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#2 Fri-03-09-10 19:32:34

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Korelia

-"Nieprzypadkowo udali się do Koronet" - pomyślał Ryan - "pewnie jadą opić zwycięstwo ..."
Ryan wylądował na parkingu niecałe pół kilometra od nich. Zaczął ich śledzić. Udali się do "Międzyplanetarnego Hotelu Kometa". Kiedy upewnił się, że wszyscy poszli spać, wyszedł na miasto. Wszedł no sklepu odzieżowego "RYBOK" i kupił sobie nowe ubrania, aby wtopić się w tłum. Następnie poszedł do banku, gdzie wyciągnął ze swej skrytki skromne oszczędności, po czym wstąpił do sklepu spożywczego, aby uzupełnić zapasy. Resztę dnia spędził w wahadłowcu, gdzie przespał się, i czekał aż mroczni jedi się obudzą...


(DB pokierujesz trochę ?? )


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#3 Sat-02-10-10 19:44:19

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Korelia

Mroczni Jedi wyszli z hotelu chwiejnym krokiem.
Ryan przystąpił do działania.

( DB nie ma czasu, może mu trochę pomogę)


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs