Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#106 Sun-02-05-10 07:38:50

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Konkurs

Musiałem zastanowić się, ale po dłuższej chwili ranking wgląda tak:
1.DB
2.Michal
3.Fafnir
Ogólnie za udział dostaniecie bonusa, DB już dostał, a wy pozostali w grze napiszcie se fajnego miecza:P


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#107 Sun-02-05-10 10:19:03

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Konkurs

to ja już nie łapię... to 50 pkt. to też było w ramach bonusu?


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#108 Sun-02-05-10 10:19:37

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Konkurs

Fafnir napisał:

Ty zostałeś wyróżniony w akcji "pomagamy dzieciom nie do rozwiniętym"

twoją wypowiedź zostawię lepiej bez komentarza...


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#109 Sun-02-05-10 18:01:33

Fafnir

misiaczek

12664539
Skąd: Bliżej niż myślisz...
Zarejestrowany: Fri-27-11-09
Posty: 2626

Re: Konkurs

No koment plz kurw@ no koment XD


"..Bo nie można się kłócić ze wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi."

Jego głównym celem było niszczenie wszelkiego życia. Przepełniony nieopanowanym i nieugaszonym głodem, dążył przede wszystkim do zniszczenia pozostałych przy życiu Jedi i innych istot wrażliwych na Moc.

http://pic40.picturetrail.com/VOL359/11069771/19744816/364745392.jpg

Offline

 

#110 Sun-09-05-10 16:51:46

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Konkurs

A więc tak ..... ostatnio napisałam tak jakby "moją wersje dzieciństwa Murtagh`a", nie z myślą o forum, ale na zad. dom. a skoro jest na temat to pomyślała że to wkleję, nie bardzo wiem gdzie i nie mam czasu się nad tym zastanawiać więc tutaj (może się załapie na jakiś konkurs chciaż nawet nie wiem o czym był ostatni) sorry że tutaj, jakby co to przeniesiecie albo ..... usuniecie ...


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#111 Sun-09-05-10 16:52:56

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Konkurs

spoko usniemy (żart)


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#112 Sun-09-05-10 16:54:29

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Konkurs

ale to chyba to FF bardziej pasuje... ale zresztą wklejaj gdzie chcesz


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#113 Sun-09-05-10 16:56:19

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Konkurs

Przecież jesteś dużą dziewczynką ;D Nie musisz się pytać o zdanie


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#114 Sun-09-05-10 17:03:20

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Konkurs

jaka tam duża? ona malutka jest


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#115 Sun-09-05-10 18:20:45

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Konkurs

(małe jest piękne )

  Zapadła noc, wieśniacy zgromadzili się wokół ogniska w oczekiwaniu na Loriena, tajemniczego barda. Nagle wszystkie oczy zwróciły się w stronę zakapturzonej postaci wyłaniającej się z mroku. Nienaturalnie chudy mężczyzna w fioletowym płaszczu bezszelestnie ominął ludzi siedzących w kręgu, następnie zajął miejsce przy ognisku. Szybkim ruchem zrzucił kaptur, na jego poprzecinanej siateczką zmarszczek twarzy zatańczyły cienie rzucane przez ognisko. Mądrym wzrokiem omiótł zgromadzonych wieśniaków.
   Do barda dołączyli dwaj rośli mężczyźni o zaciętym wyrazie twarzy, dzierżąc w ręku niewielkie bębenki. Ich hebanowa skóra nabrała czerwonego odcieniu gdy zbliżyli się do ognia.
   Leorien nabrał powietrza i wypuścił je ze świstem, przymknął powieki, czarnoskórzy mężczyźni zaczęli wybijać cichą melodie na swych instrumentach, Leorien rozpoczął swą opowieść.
- W odległych czasach, gdy ziemią Alagaeesii władał ten, który zdradził i wymordował Jeźdźców, tyran którego imienia wolelibyśmy nie pamiętać, jednak głęboko w pamięci każdego z nas jest ono wyryte niczym krasnoludzkie runy na świętych kamieniach - Galbatoix, urodził się chłopiec, imieniem Murtagh. Był on synem Morzana, jednego z Zaprzysiężonych, jeźdźców którzy postanowili wspomóc Galbatorixa.
   Murtagh dorastał w tajemnicy przed Smoczym Królem, chroniony przez matkę. Ojciec zajęty wojną z Vardenami nie interesował się synem. Jeżeli mnie pamięć nie zwodzi, Murtagh mając lat sześć uciekł od matki, błąkając się po długich zamkowych korytarzach szukał ojca. Powiodło mu się. Znalazł gigantyczne drzwi pokryte tajemniczymi runami, Wypisanym czerwonym atramentem, podejrzenie przypominającym krew. Za drzwiami kryła się owalna komnata, była pusta nie licząc potężnego tronu, wykonanego z nadludzką precyzją, w samym jej centrum.
Zasiadł tam barczysty mężczyzna w czarnej zbroi, za nim zaś przycupnął potężny smok, kolor jego łusek przynosił na myśl krew, która została przelana za jego sprawą.
  Chłopak przystanął na progu, niepewnie przyglądając się zwierzęciu, dojrzał jednak, że smok ma zamknięte ślepia, to dodało mu odwagi. Powoli ruszył w stronę Morzana, ten twarz miał skrytą w dłoniach, nieostrożny Murtagh pomyślał, że jego ojciec płacze i zapragnął go pocieszyć. - Bard umilkł by po chwili kontynuować sową opowieść. - Chłopak był mały i nie wiedział, że Zaprzysiężeni nie mogą sobie pozwolić na takie słabości, jego ręka powoli zbliżała się do ramienia ojca - Bębny czarnych mężczyzn zagrały szybciej - jednak palce zdołały tylko musnąć czarny naramiennik, Morzan gwałtownie odtrącił syna z tak wielką siła że chłopak stracił równowagę i z głuchym plaśnięciem upadł na kamienną posadzkę. Jeździec zerwał się z tronu krzycząc:
- Jak  śmiesz zakłócać mój spokój?!
- Tato, ja ... ja... nie ch ... ch.. ciałem - Jąkał się chłopak.
Na dźwięk słowa "tato" Morzan uważniej mu się przyjrzał, jego twarz wykrzywiła się grymasem gniewu.
- Mówiłem Twojej matce, że nie chcę cię tu widzieć!!! - Ryknął.
- Ale to.... to .... nie ... je...jej wina... - Tłumaczył się chłopak.
- Milcz!- Wrzasnął Morzan i zamachnął się mieczem, rzucił nim w syna. Trafił. Okrutne ostrze rozpłatało chłopcu plecy, Jeździec podniósł się z tronu i dumnie opuścił komnatę, zostawiając syna w kałuży krwi. - Leorien otworzył oczy, przyjrzał się bladym twarzom zebranych, po jego twarzy przemknął przelotny uśmieszek satysfakcji. - Chłopca znalazł Smoczy Król, uleczył go i zabrał do swoich komnat tam nauczył podstawowej wiedzy o świecie i władać bronią. Gdy Murtagh skończył czternaście wiosen, Galbatorix próbował omotać go swoimi wizjami lepszego świata, z nowym pokoleniem jeźdźców, wizjami świata gdzie rzeki popłynął mlekiem, pola zakwitnął soczystą zielenią, a mury miast budowane będą za złota. Murtagh nie wierzył jednak w żadne z tych plugawych słów, w jego pamięci utkwiło zdarzenie z przed paru lat kiedy to jego ojciec prawie nie odebrał mu życia, owa rana zagoiła się dawno temu, pozostawiając jednak po sobie bliznę ciągnącą się od prawego ramienia do lewego biodra, miecz jego ojca pozostawił też bliznę na sercu. Chłopak wiedział ludzie, którzy są w stanie mordować swoje własne dzieci nie potrafią zmienić Alagaeesjii w królestwo opływające w złoto i mleko.
   Pewnego dnia podczas jednej z rozmówze swym Panem Murtagh gwałtownie wstał od stołu wywracając krzesło i przerywając kłamliwe opowieści Smoczego Króla.
- Twoje słowa są niczym słodki miód spływający z jadowitego, gadziego języka. - Po tym zdaniu opuścił komnatę. Następnej nocy uciekł z Urb`aenu.

                                                                      CDN (CHYBA)


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#116 Sun-09-05-10 18:29:27

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Konkurs

ZO brakowało nam twoich opowiadań a może dołączysz do SW ??


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#117 Sun-09-05-10 18:32:01

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Konkurs

:brawo: stwórz sobie dział w fanficku i tam przenieś


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#118 Sun-09-05-10 21:15:47

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Konkurs

po co? przecież ja aż tyle tego nie pisze czasami mam jakiś fajny pomysł i coś tam naskrobie...... ale żeby tworzyć nowy temat ....
Michał, nie mam czasu na RPG a co dopiero SW


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#119 Sun-09-05-10 21:24:55

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Konkurs

jak chcesz ja tu tylko sprzątam... choć nie w zasadzie to tylko ja tu sprzątam(no i artok od czasu do czasu)


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#120 Mon-10-05-10 16:23:05

Fafnir

misiaczek

12664539
Skąd: Bliżej niż myślisz...
Zarejestrowany: Fri-27-11-09
Posty: 2626

Re: Konkurs

Taa on to tyle sprząta XDD


"..Bo nie można się kłócić ze wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi."

Jego głównym celem było niszczenie wszelkiego życia. Przepełniony nieopanowanym i nieugaszonym głodem, dążył przede wszystkim do zniszczenia pozostałych przy życiu Jedi i innych istot wrażliwych na Moc.

http://pic40.picturetrail.com/VOL359/11069771/19744816/364745392.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl wczasy dla singli nad morzem naprawa siłowników hydraulicznych