Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#1 Fri-03-09-10 21:01:34

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Zakończenie RPG by M@fia

Ellesmera:

Kilka tygodni później, Arkaja i Sanix stali na ślubnym kobiercu. Małżeństwo, było u elfów wydarzeniem niecodziennym, więc gości zebrało się całkiem sporo. Zgodnie z tradycją, ślubów mogła udzielać tylko i wyłącznie osoba spokrewniona z rodziną królewską. Z powodu nieobecności rodziny królewskiej, nowożeńcom udzieliła ślubu Jerdoe.
-  Czy ty, Sanix’ie Collian, bierzesz obecną tu Arkaję Eorii za żonę?
- Tak. – odpowiedział mężczyzna z przekonaniem
- Czy ty, Arkajo Eorii, bierzesz Sanix’a Colliana za męża?
Dziewczyna spojrzała chłopakowi głęboko w oczy. Uśmiechnęła się lekko i odpowiedziała
- Tak. Zdecydowanie tak.
- Na mocy nadanego  mi prawa – rzekła wyniośle Jerdoe – Ustanawiam was… nie zdążyła. Z jej piersi wynurzył się czarny miecz. Upadła na ziemię. Za nią stały dwie postacie. Nagle zewsząd pojawiły się czarne potwory, siejące zagładę. Arkaja z Sanix’em rozpoczęli ucieczkę. Wypadli z Sali Tronowej i aż zaniemówili ze strachu: Pradawny Las się palił. Wszędzie widać było uciekające w przerażeniu elfy. Najgorsze było to, że wszędzie wokół szalały płomienie, i nie było gdzie uciec. Ogień trawił wszystko…



Bd. pojawiać się dalsze części


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#2 Fri-03-09-10 21:24:02

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Zakończenie RPG by M@fia

Farthen Dur:
- O tak, już czas … nadszedł ten dzień … zaczyna się pełnia – uśmiechnął się Revan. Wreszcie jego plan się uda!
-Możesz mi jeszcze raz przypomnieć na czym on polega? Bo się pogubiłem… - zapytał się Vanlir
- Kamień który zdobędziemy, ma moc wchłaniania dusz ludzi. Będzie to działało, na zasadzie Eldunari smoka. Tylko że wszystkie dusze, będą w jednym … przedmiocie… . Sam w sobie, kamień jest bezużyteczny, ale w połączeniu z kilkoma innymi rzeczami, będzie największym wynalazkiem na świecie. Pomyśl tylko, ile energii zgromadzimy!
- Tak… ale przecież … każdy kto lęka się śmierci, będzie mógł żyć dalej dzięki nam … no nie w stopniu fizycznym ale …ale jednak … i wszyscy uczeni będą mogli zostać, gdyby ich śmierć zaskoczyła … będą mogli przekazać całą swoją wiedzę następnym pokoleniom!
- Taaaak … jasne. To jak, gotowy? Kamienia mogą strzec różne pułapki i zaklęcia … w Świątyni wszystko jest możliwe … nawet twoje najgorsze obawy.
- Ja przecież nie żyję! Nic mi nie grozi – zaśmiał się Vanlir – W Drogę!


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#3 Wed-15-09-10 12:59:58

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Zakończenie RPG by M@fia

kiedy cd?


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#4 Wed-15-09-10 16:12:52

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Zakończenie RPG by M@fia

już kilka opowieści jest to były trailery jedna bd. na poważnie, a druga dla jaj ;P


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#5 Thu-16-09-10 09:55:06

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Zakończenie RPG by M@fia

to wklej obie


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#6 Fri-17-09-10 14:17:44

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Zakończenie RPG by M@fia

AV nie znam waszej historii, także napisałem co tylko mi wpadło do łba ;D


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
płytki i folie do pcr ezy mikrobiologiczne