Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#136 Thu-19-05-11 16:15:46

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Ale żeby o tym napisać to musiałeś o tym pomyśleć wygrzebując to z twojego zakurzonego rozumu

A wiesz,że pójdziesz za to do piekła Poskarżyłam się mojemu opiekunowi i ma cię teraz na oku I nie wiem czy dostaniesz rozgrzeszenie To co zrobiłeś,a raczej napisałeś jest nie wybaczalne Jestem aniołkiem w 100%

Czyli zabawa służy dobrym celom xD To znaczy,że mam sporę szansę aby dostać się do nieba xD
A zmuszasz ich do swoich racji swoimi dwoma przednimi zębami xD

A czemu nie wierzysz już,że chmury istnieją ?


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#137 Thu-19-05-11 17:09:48

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Nie ... napisałem zdanie tylko

Ty chyba przewrażliwiona ostatnio jesteś. Za to że z zimną krwią zabiłem dzisiaj osę i potem umyłem okno tez pójdę do piekła ? Przestudiuj biblię

Nie... ja mam bardziej wyrafinowane sposoby .

? Że co?? Chmury fajne są

Offline

 

#138 Mon-23-05-11 15:14:04

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Ale żeby je napisać musiałeś o tym pomyśleć

Ja po prostu spełniam wolę mojego Opiekuna Jestem Jego prawą ręką Podskakując do mnie,podskakujesz do Wszechmogącego Więc...orientuj się xD
A jeśli chodzi o moje zdrowie to nic mi nie dolega
Wow,jaki wyczyn xD Normalnie druga Perfekcyjna Pani Domu xD
A ty przestudiuj "Słownik Ortografii"

Dusisz ich swoim ogonem xD


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#139 Mon-23-05-11 16:21:40

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Wierz mi że nie

Za późno , było mnie nie prowokować a "Wszechmogący" nie uśmierca swoich tworów tak bez powodu lub dla zachcianki kogoś tam

To nie wyczyn , wyczynem było zdeptanie szerszenia

Nie chce

Nie

Offline

 

#140 Thu-26-05-11 17:37:13

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Wierz mi,że tak

Sam się o to prosisz
Po pierwsze "Wszechmogący" jest zasmucony twoim zachowaniem i wysłał mnie żebym ciebie nawróciła,pomogła odnaleźć tą prawidłową "ścieżkę życia" A ty bezczelnie odpychasz pomocną dłoń i mój Zleceniodawca nie ma wyboru Po drugie "Wszechmogący" zastanawia się gdzie wyczytałeś,że ma cię zabić Nic takiego nie pisało,a chodziło o karę,a kara ta nie jest w formię śmierci Po trzecie ten "ktoś" jak to ujołeś ma imię i zaraz wykorzysta swoją komórkę przeciw tobie
Po czwarte nie ma czwartego punktu xD

Wow,co za odwaga xD Trzeba ciebie orderem uhonorować xD Po prostu Perfekcyjny Pan Domu xD

To twój problem Wiewióra,powinnaś się już dawno usamodzielnić

Skaczesz wokół nich jakbyś miał padaczkę z kociołkiem jak kiedyś dawne plemiona xD

Wiewióra, coś ci się tlen chyba skończył Pomyślałeś może o diecie ? Wkrótce rośliny przy tobie padną z nadmiaru dwutlenka węgla


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#141 Thu-26-05-11 20:16:40

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Dobra nudzi mnie to , masz rację

Sam "byłem" zasmucony swoim zachowaniem ale juz mi przeszło. To wszystko przez depresję ale przez ostatnie osiągnięcie czuję się lepiej i przepraszam za swoje zachowanie które nie było moim prawidłowym a może celowym zachowaniem



Nie

Jestem Pyro - pirotechnik

Offline

 

#142 Mon-30-05-11 13:44:43

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

No i popsułeś całą zabawę I teraz mnie się nudzi

Wszechmogący ci wybacza i błogosławi cie przed złem wszelkiego rodzaju Ale nie oznacza to,że jesteś nie zniszczalny

Co za skromność

Dajesz łapówkę

W sumie to nawet pasuję do demonów
Ale jakieś dziwnie wielkie masz barki Pewnie kolce się tam kryją Nie legalna broń, jesteś nie bezpieczny dla otoczenia


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#143 Mon-30-05-11 16:08:38

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

To niech ci sie nie nudzi

Ale nieśmiertelny już tak

..

Nie

Nie jestem demonem .

Miotacz ognia jest fajny

Offline

 

#144 Fri-03-06-11 16:33:21

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Nie martw się,mam już inne zajęcia Będziesz musiał sam się ponudzić

Mam do ciebie taką prośbę : C-Z-Y-T-A-J   Z-E   Z-R-O-Z-U-M-I-E-N-I-E-M 
Teraz odłóż swój słownik i spróbuj zrozumieć Miałam na myśli,że skoro jesteś zniszczalny to nieśmiertelnym nie możesz być Oto także mi chodziło

Dajesz "Mocne Dębowe"(albo inne) na otumanienie ?

Idź wyspowiadać się za swoje kłamstwa Żeby jeszcze przed aniołem kłamać,trochę powagi

Tym się w dzieciństwie bawiłeś po za przedszkolem xD

Pomyliłeś się,ty nie jesteś aniołem tylko demonem Nie ukończyłeś szkolenia i nie masz papierów to aniołem nie możesz być Zresztą w tym roku wszystkie miejsca zostały zaklepane


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#145 Fri-03-06-11 17:03:11

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Ja mam ostatni cięzki tydzień. Potem luźny tydzień . A po zakończeniu roku będę leżał jak nieżywy przez kilka dni

Niezniszczalny/a może być powłoka itp a mój duch będzie żył wiecznie

Nie lubię/nienawidzę alkoholu - nie chcę go nawet dotykać

To ty kłamiesz nazywając mnie demonem. Ja nie mogę być demonem. Ja nie lubię demonów.

Nie muszę być takim samym aniołem jak ty. Wiesz ile jest rodzajów aniołów? Chyba 8/9 - nie pamiętam , ale poczytaj sobie

Offline

 

#146 Fri-10-06-11 13:54:36

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

A ja będę miała cudowne wakacje z pękniętym palcem(a właściwie kciukiem).Muszę teraz chodzić w 30 stopniach z bandażem na ręce.Dlaczego to właśnie ja?Przeklęty W-F z przeklętymi grami.Jak mnie denerwuje pisanie jedną ręką po klawiaturze.Mam ochotę kogoś rozerwać.Chyba jakoś ze mną przeżyjesz przez te 3 tygodnie?Ostrzegam,że mogę czasem być dość wredna.Nie przejmuj się tym.Mogę mieć "ataki złości",bo przez to żmijsko muszę zdawać egzaminy z fortepianu w sierpniu.5 dni przed egzaminem się załatwiłam.Życzę ci dużo cierpliwości.

Twoja dusza zawita albo do nieba albo do piekła.Ja myślę,że raczej to drugie

Zuch chłopak
Puszczasz im zapachy tylną stroną ciała xD ?

Masz już przegwizdane Wstydź się,żeby oczerniać takiego aniołka jak ja Gnij poczwaro xD
Teraz masz już małe szanse dostania się do nieba

Nie dzięki mam już inne zajęcia Zreszt a sama jestem aniołem i znam się na tym To mój zawód


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#147 Fri-10-06-11 19:05:26

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.  Niech duchowa energia sprawi by szybko minęła tak kontuzja.

Zapominasz o trzecim . Moja osoba nie popełniła na tyle poważnych grzechów by trafić do piekła.

Nie

Ty jesteś ANIOŁEM ŚMIERCI..... Moje szanse są zawsze duże

Śmiem powątpiewać w twoją wiedzę. Skoro nie wiesz jakim aniołem jesteś to jesteś .... ANIOŁEM ŚMIERCI..... XD  Szkoda że efektu dźwiękowego się nie da dodać XD

Offline

 

#148 Fri-10-06-11 23:02:38

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Dziękuję Na razie moja duchowa energia ma drzemkę

Trzecie to twój wymysł Dostałeś fatamorgany Żadnego 3 nie ma
Mam twoją listę grzechów i jesteś bliski spotkania wszystkich tyranów w piekle

Stosujesz karate tzw.Oko Tygrysa udając bociana xD

Do zobaczenia w Sądzie Ostatecznym Wysłałam już pozew Mam bardzo dobrego prawnika z Będziesz razem z Syzyfem toczył głaz przez wieczność Nie ujdzie ci to płazem
Twoje szanse są bardzo małe

Ty gadzino...będę patrzeć jak będziesz gnić w piekle,ty...ty...ty...
Ja wiem jakim aniołem jestem Znam się lepiej na tym niż jakiś żółtodziób który uważa się za miłego i nie naciskającego w czułe punkty Kolejny raz zmarnowałeś szansę...więcej możesz już nie dostać...sam się zabiłeś
Za dużo amerykańskich piosenek i filmów oglądasz Jeszcze bardziej przekonałeś mnie o swym demoniastym uosobieniu
Szkoda,że nie mogę ci dać w szczękę


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#149 Sat-11-06-11 11:49:07

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

A czyściec to co? A no racja też wymysł ale nie mój

Jeśli masz moją liste grzechów to wiesz że nie ma tam nic strasznie mnie obciążającego więc tylko mnie straszysz tak jak pan z geografii

Nie - przestań o to pytać bo i tak ci nie odpowiem

Syzyf to z mitologii mieszasz wszystko, jeszcze chwila a będziesz Pogańskim Aniołem Śmierci XD . Dobra kończę z tym. Moje wewnetrzne uczucia mówią mi by olać wszystko i skończyć przepisywac zeszyt z geografii .

If it's any chance that i might find

To wymień mi wszystkich aniołów to dam ci spokój na wieki. Sama mnie prowokujesz a potem narzekasz

Offline

 

#150 Mon-13-06-11 14:22:18

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Poszłam na urlop.Więc kłam ile ci wlezie.Nie mam humoru,a mój życiowy optymizm ma drzemkę.Dobranoc.

Nie będę pytała,bo pewnie prawidłową odpowiedzią będzie coś czego ja nie zgadnę,trzeba byłoby mieć słownik "Zasady rozumowania Morigiona"

Lubię mitologię Masz coś do niej ? Ja mieszam ze sobą wszystko Dla mnie bez różnicy jest jakiś las,a dżungla czy topór,a młot Tak czy siak wiadomo co ma człowiek na myśli(by najmniej dla mnie).

Serafiny (pełne wiedzy bożej),Archanioł Michał, Serafiel, Jehoel, Uriel, Kemuel, Metatron, Natanael, Szatan - jego imię przed upadkiem pozostaje nieznane
Cherubiny (górują miłością nad innymi chórami),  Gabriel, Cherubiel, Ofaniel, Rafał, Uriel, Zofiel, Lucyfer
Trony (wyróżniają się posłuszeństwem) 
Panowania,
Potęgi (przypisuje się im moc czynienia cudów),
Cnoty
Księstwa (Zwierzchności) (kierują państwami i narodami),
Archaniołowie (spełniają najważniejsze zadania),
Aniołowie (np. Anioł Stróż)

Ja ciebie nie prowokuję,sam się prowokujesz A ja nie narzekam tylko bronię swojej teorii,a tobie za to nic nie pasuję i to właśnie ty marudzisz I nie zwalaj winy na niewinną dziewczynę.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com/