Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#121 Mon-09-05-11 15:15:06

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Ja sobie kupię szablę albo kord i będę podbijał zamki z piasku na wakacjach

Gołębie się mnie boją ostatnio ganiałem kilka

Dzisiaj się dowiedziałem że nie mam za grosz kultury . Ale co poradzić jak biegnę i się spieszę a inni się wloką. Jeszcze nawet drzwi otworzyłem a za mną jakaś dziewczyna : "**** ******** nie masz kultury" Hipokryci

Offline

 

#122 Wed-11-05-11 16:55:30

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Będziesz władcą morskiego królestwa I będziesz walczył z homarami i krabami xD Będzie szabla kontra szczypce
Kto zwycięży xD ? A twoja armia będzie składała się z fląder i tuńczyków xD A mewy to będą twoi szpiedzy

Ale bracia Ferdka to są mężne gołębie,ze szlachecką krwią którzy nie boją się wiewiór które nie mają za grosz kultury

Dzieci,nie czytajcie postu wyżej To jest temat nie dla dzieci xD
Ja zazwyczaj biegnę albo idę szybkim krokiem(nie lubię wolno chodzić) i to mnie tak irytuję gdy idzie taki "co go wszystko boli" i zero przejścia,a jeśli chodzi o tramwaj i o wolne siedzenie to nagle biegnie i tyle siły ma co Pudzian
Przecież większość ludzi uważa,że współczesna polska młodzież to źli bandyci,kłamcy Życie wiewióra,życie
Wczoraj spóźniłam się do szkoły,bo jakieś "ziółko" zatarasowało mi drogę i zanim się odwróciło zapytać czego chcę potem powiedzieć :"głośniej" i tak ze trzy razy jeszcze,a potem musiało przetłumaczyć sobie w myślach co powiedziałam,potem dopiero rzekło:"aaahhhaaa" i zanim się odsunęło(trzymając mnie za rękę jak bandytę xD ) potem wymamrotała parę zdań o tym,że kręgosłup ją boli(to siedź w domu i nie tarasuj drogi Nic trudnego.) to trochę czasu minęło.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#123 Wed-11-05-11 17:07:47

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Nie. Będę piratem , pisałem już o tym na pw. Chyba.... Będę łupił .... eeeee. no nie wiem jeszcze co ale cos tam będę. A jak w drodze będę przejeżdżał przez Gorzów to ostrzelam ta twoją maszynę do zabijania wiewiórek . A mój okręt "łupieżca" ostrzela tą armię gołębi co na mnie szykujesz (nie zastrzeli więc będę żyć )

Sami mają za mało kultury . To że się nie zatrzymuje przed każdymi drzwiami żeby kogos przepuścic to jeszcze nic nie znaczy. Bo ja naprzykład bardzo rzadko używam wulgaryzmów a tamta osoba użyła kilku w jednej wypowiedzi tak więc jej argument mnie nie przekonał

Offline

 

#124 Wed-11-05-11 17:37:00

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

To będzie Polskie wydanie Piratów z Karaibów To będzie film pt,. Piraci z Olsztyna xD Polska wersja

Będziesz łupił ślimaki z ich skorupek To będzie twój najmocniejszy i jedyny xD wróg któremu będziesz w stanie stawić czoło

Wiewiórka,prędzej się utopisz w brodziku niż dojedziesz do Gorzowa xD
Jeszcze się zgubisz i pokażą cię w wiadomościach:wiewiórka która zapomniała kompasu i zgubiła swoje drzewo z miejscem zamieszkania xD

Wydaję mi się ,że zapomniałeś,że moi ludzie cię śledzą i w każdej chwili możesz powiedzieć światu:"Do widzenia"

Oto sprawiedliwość na tym świecie Zadźgają cię,zadepczą,a potem ci powiedzą,że to nie oni,normalnie dżungla.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#125 Wed-11-05-11 18:34:43

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

LOL

Mój największy wróg to ja sam i to z nim/mną są największe walki

Ja tylko przejazdem będę , w drodze do Włoch i to nie ja będę prowadził.

Do widzenia

Offline

 

#126 Wed-11-05-11 19:21:33

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

LOL,ten przyszły film ma imię/nazwę

Ze ślimakiem także Wiesz jak długo będziesz musiał czekać aż on pomyśli jaki ruch ma teraz wykonać

To pomacham ci xD

Chcesz zginąć ? Pamiętaj mam przeciw tobie tajną broń która mogę wykorzystać w czasie twoich lekcji:P........żartuję,nie słuchaj mnie


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#127 Thu-12-05-11 07:54:22

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Nie bo nie powstanie

Jeśli ślimak stanie mi na drodze to go zgniotę jednym ruchem nie czekając aż raczy się poruszyć, a jego resztki zostaną zmielone i wrzucone do morza

Jeśli mnie zobaczysz

Ostatnio nikogo nie słucham

To te piosenki źle na mnie wpływają , jak się słucha w kółko:

You can't break me
Chrushed the fears of yesterday
You can't change me
Barriers of our trust will fade

To potem tak jest

Offline

 

#128 Thu-12-05-11 13:14:22

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Skąd niby masz te pewność ?

To zachowasz się nie honorowo Będzie to walka nie uczciwa,bo ślimak nawet nie zdąży zorientować się że wróg nad nim stoi,a ty go..........zabijesz To będzie walka która hańbę ci przyniesie i nic więcej

To będę machała do wszystkich przejeżdżających aut ............żartuję
Aaa...przypomniałam sobie,że mnie w lipcu nie będzie To niestety nie pomacham ci,chyba,że z pociągu  

Przecież ty mnie w ogóle nie słuchasz........tylko czytasz moje wypowiedzi

Ale twoje wiersze i tak to są lepsze od tego
Z takimi piosenkami nie dziwię się,że potem na angielskim ziewasz xD


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#129 Thu-12-05-11 15:33:16

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Bo pewność jest odwrotnością niepewności

Uczciwa walka jest nudna. Walka honorowa to tylko urozmaicenie bitwy . Na wojnie wszystkie ruchy dozwolone . W walce z tyranem tez byś walczyła honorowo?

"Wyzywam cię na pojedynek o wolność kraju"
"HAHAHA .... Zabić ją!"

A honorowi wojownicy zwykle giną w głupi sposób.

Pojedynek strzelców. Obaj mają przejść dziesięć kroków następnie się odwrócić się i strzelić. Wiesz o co chodzi. Podczas gdy jeden zaczyna robić te kroki drugi strzela mu w głowę/plecy i nie liczy się już jak się zachował bo tamten pierwszy nie żyje.
Oczywiście nie mówię/piszę że ja tak samo bym się zachował ale to przykład że honorowi zwykle przegrywają i tylko dobrze mają w drugim życiu.
A ty mnie nazywasz Brutusem a Brutus powiedział "Fraszka Cnota" - czyli cnota nic nie znaczy

To nie mam znaczenia

eee... ja tylko jeden wiersz napisałem jak dotąd

W gimnazjum w grze na angielskie słówka zawsze byłem finalistą na lekcji

Ostatnio edytowany przez CM Punk (Thu-12-05-11 16:21:43)

Offline

 

#130 Sun-15-05-11 13:59:54

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Wow,długo nad tym myślałeś ?

Wszystko zależy kto z kim będzie walczył A czy to było by sprawiedliwe gdyby ni stąd i ni zowąd zostałbyś zdeptany przez np,olbrzyma ? Nie miałbyś nawet chwili do namysłu jak ślimak A przy okazji ta walka będzie ciekawa ? Przyjdzie takie "coś" ważące kilkadziesiąt ton zmiażdży cie i pójdzie........ale ciekawa walka,jakie emocję w dodatku przy tym były  
Tak Zostałam wychowana przez mojego brata na uczciwego człowieka z honorem i godnością
Nawet nie umiem ściągać xD
Zresztą ciągnie mnie do wszystkiego co związane jest z epoką średniowiecza No i może XX wiek

Dla przypomnienia:dla tego kraju o wolność już nie trzeba walczyć Wystarczy popatrzeć na polityków i już nie dobrze się robi człowiekowi Ten kraj już nic nie uratuję.Szkoda mi tych ludzi którzy za nas walczyli(co nie znaczy,że nie jestem z nich dumna ),i co mają w podzięce?Szurnięty kraj z szurniętymi ludźmi

Giną dla swojego kraju,rodziny.Niektórzy próbują zrobić z siebie bohatera i często popełniają głupie ruchu przez które umierają.Ale nie zawsze giną w głupi sposób,nie mogą przewidzieć każdej zdrady i obchodzić się jak z jajkiem,bo jeszcze ktoś ich zwinie,zazwyczaj nie obchodzi ich już własne życie,poświęcają się w pełni dobru innym.Mało już jest takich ludzi,można by powiedzieć ,że ich już nie ma.Trzęsą się ze strachu jak już zobaczą draśnięcie na swoim ciele.

Ale już zawsze będzie miał w opinii,że nie potrafi dotrzymać umowy i będzie to oznaka,że jest słaby.Skoro nie potrafi uczciwie stanąć oko w oko ze swoim wrogiem to znaczy,że się go boi i boi się przegranej,wie,ze sobie z nim nie poradzi.

Na twoim miejscu ja bym się tym nie chwaliła To raczej na nie korzyść twoją ,nie moją

Ale dla mnie ma

Więcej Niedokończone też się liczą

A teraz już nie xD ?


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#131 Sun-15-05-11 16:23:51

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Nie myślałem o tym

Dalsza część mojej wypowiedzi dotyczyła już innych przykładów których nie podałem bo nie chciało mi sie ich opisywać zrozumiale i dokładnie

Ja ściągałem tylko dwa razy w gimnazjum bo babka z biologii zapowiadała sprawdzian z czego innego a robiła z czego innego ale wtedy cała klasa ściągała

To zależy czy pojedynek będzie przy świadkach Poza tym nie potrzebnie podąłem przykład z gry

Ja się nie chwalę tylko pokazuję że skoro tak mnie  nazywasz to mogę się czuć bezkarny

Dla mnie różne rzeczy maja różne znaczenia

To zależy jak dla kogo

Teraz nie ma takich gierek

Offline

 

#132 Sun-15-05-11 19:22:06

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Ale skoro o tym pisałeś to znaczy,że musiałeś o tym pomyśleć

Masz bardzo irytujące palce

U mnie w klasie czwórka chłopaków nie nauczyła się na kartkówkę z matmy.Więc każdy nawzajem zgapił od siebie zaczynając od jednego który zaglądnął do podręcznika(było identyczne zadanie co w podręczniku xD ) i wynik poszedł dalej w świat xD A na angielskim okazało się,że ten pierwszy spojrzał na nie to zadanie co trzeba xD A reszta taka wkurzona chciała go pobić na przerwie xD Na szczęście nasza dziewczęca ekipa przywołała porządek i spokój xD 

Ale dobrej opinii to ci to raczej nie przyniesie


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#133 Sun-15-05-11 20:45:14

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Napisałem zdanie nad którym się nie zastanawiałem

A ty to nie?

A ty jesteś przywódczynią tej grupy?

Moje niehonorowe działania są na tyle umiarkowane i zgrabne oraz zwykle służą dobrym celom że nie psują mi opinii

Offline

 

#134 Mon-16-05-11 19:02:43

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Ale musiało ci ono w paść do głowy,a ty żeby to zauważyć musiałeś ruszyć swoją "mózgowiną"

Ja nie mogę mieć takich palców gdyż, ponieważ, dlatego,że,iż jestem aniołkiem A my jesteśmy po to żeby pomóc innym odnaleźć swoją "drogę życia" Więc nie kłam Jestem zbyt pomocna i anielska na takie fałszywe oskarżenie A moje paluszki służą tylko dobru

A wiesz,że zgadłeś Brawo,w nagrodę wyślę ci specjalną szczotkę której używa się wyłącznie w celach rozczesywania wiewiórczych ogonów i gratisowo orzecha z Biedronki

W jaki sposób może to służyć dobrym celom ?


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#135 Tue-17-05-11 07:35:53

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Tak ale nie myślałem o nim

Takim do końca świętym aniołkiem to nie jesteś ... dla mnie

Do zabawy. Np jak gram z kolegami w karty np w pana lub kenta to zawsze śmiesznie jest. Albo jak ktoś robi coś złego dla siebie i nie słucha dobrych rad to wtedy można go zmusić .

Fake it, if you’re out of direction
Fake it, if you don’t belong, yeah
Fake it, if you feel like infection

Ostatnio edytowany przez CM Punk (Tue-17-05-11 07:51:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl przewóz osób Holandia tryharder wzory zaproszeń ślubnych