Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#121 Sun-15-05-11 13:29:29

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Bohaterowie

No i problem masz z głowy Po załatwiacie(z wirtualnym ludzikiem xD ) sprawy formalne i po sprawie

Bo nie mam Np,ty nie jesteś moim wrogiem ale dla bezpieczeństwa narodowego moi ludzie śledzą cię(choć na razie nic ci nie grozi z ich strony) A innych tak dla żartu Na przykład, na wakacjach spotkałam trzy lata młodszego i wrednego chłopca(chciałam utrzeć mu nosa ) i go straszyłam,że w nocy zamieniam się w wampira i kąsam swoje ofiary w szyję i,że moi ludzie go ścigają xD Potem musiałam go przez miesiąc uspokajać,że wampiry nie istnieją,a moi ludzie zaniechali pomysłu złapania go xD Ale tej przerażonej miny nigdy nie zapomnę Ale przynajmniej zmienił swoje zachowanie i był grzeczniejszy dla innych

Uhonoruję ten tekst tytułem : "Żart Tygodnia" xD

Nie można i można wszystko to oznacza,że nie można i można wszystko.............tak ?

Chyba w tym twoim śnie świadomym


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#122 Sun-15-05-11 16:08:20

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Bohaterowie

  Ale ten pistolet w grze jest super. Łażę po jakiś polach wsiach itd i jednym strzałem zabijam bandytów, wilkołaki, i wieśniaków.

Twoi ludzie powinni mnie pilnować dla mojego własnego bezpieczeństwa.

Jak ty straszysz małe dzieci XD ale na mnie by to nie podziałało tak łatwo

No to fajnie. A jakis dyplom może za to jeszcze ?

Tak. Brawo , wygrywasz nagrodę główną i nagrodę pocieszenia , prosimy wszystkich o oklaski. A tak naprawdę to nie do końca

Nie pamiętam

Offline

 

#123 Sun-15-05-11 18:50:13

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Bohaterowie

Ja za ciebie tego nie załatwię Radź sobie sam Przecież jesteś już dużą wiewiórką xD
U mnie już spokój jest z takimi grami Mój brat wyjechał na studia i już koniec Pamiętam jak dawał mi zestrzelić jakieś stworzenie,a jak kumple tego "czegoś" nie żywego zaczęli biegnąć i strzelać w moją postać to zaczęłam płakać i biegać tą postacią na oślep póki nie została zestrzelona lub nie utonęła xD Teraz jak zaczynam w takie coś grać to zwykle jak ktoś mnie goni zaczynam się śmiać xD Zastanawiam się czy to jest normalne najpierw z tego płakać ,a potem śmiać się xD

Wolę nie wiedzieć co ty z sobą robisz w wolnych chwilach xD

Po prostu chciałam mu utrzeć nosa I dzięki mnie wyleczył się z wrednego zachowania Ma wobec mnie dług wdzięczności Szkoda,że to na moją kuzynkę nie działa.
W mojej rodzinie każdy nasz członek przeszedł w dzieciństwie,moment w którym go straszono różnymi stworami xD Ale dzięki temu nie mieliśmy już nigdy problemów z żadną krwią,czy innymi mrocznymi pomiotami

Bo takie opowiadania stosuję tylko wobec niezdyscyplinowanych dzieciach

Jak sobie zrobisz sam, to tak

A nagrodą główną jest co ?

Krótką masz tą pamięć


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#124 Sun-15-05-11 20:58:16

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Bohaterowie

Śmiesznie to jest jak się gra w left 4 dead ze mną i moim kolegą . Takie głupoty wychodzą w tej grze ... i jeszcze jak przez mikrofon się wydzierają wszyscy . Ostatnio było : "Ratuj gnoma!!! Ratuj gnoma!!!" krzyczał kolega powalony prze hordy zombie . A to wszystko by osiągnąć osiągnięcie jedno

Leżę lub stoję
Patrzę na sufit lub podłogę
Gapię się przez okno na chmury

Ostatnio jak chodziłem wnerwiony to ze złości walnąłem w ścianę i zrobiłem wgniecenie. I nikt nic nie wiem

Gdybym znał cię rok temu to miałbym dla ciebie takiego kandydata na utarcie nosa.... chociaż potem nie było by juz  tak śmiesznie

Dyscyplina to podstawa wychowania . Moja została nadgięta w ostatnich latach

Nie umiem

Zobaczysz

Jak sie musze nauczyć gdzie leży 148 obiektów na mapie to nie będe pamiętał snów swoich wszystkich

Offline

 

#125 Mon-16-05-11 19:45:13

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Bohaterowie

Jakie gry xD
Trzeba było zabić tego gnoma

Jakie emocję,co za ekscytacja wszystkich ogarnęła xD

Jaki Pudzian xD Ale na zdjęciu masz szczupłe łapy

Mi jeszcze nikt nie utarł nosa i powątpiewam w to Musiałby mieć odwagę i siłę lwa ale na razie w moim życiu nikomu nie udało się wyjść z wygraną w tym starciu

To trzeba niesforną wiewiórę postraszyć bajeczkami

To się naucz

Na razie nie widzę

Ćwiczenie czyni mistrza


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#126 Tue-17-05-11 07:50:16

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Bohaterowie

Fajne

Dla objaśnienia sytuacji : Gnom to taki krasnal ogrodowy i można go wygrać w takiej mingierce w wesołym miasteczku i jest takie osiągnięcie żeby go do schronienia odnieść . A najlepsze że jak się bije zombie tym gnomem to niektóre zdychają

Co widziałaś to zdjęcie gdzie rzucam się z piłą na olbrzyma? Czy ten filmik z gry ?

To uważaj żeby się ze mną nie zmierzyć. Bo może ci się wydawać że już wygrywasz by chwilę później zostać "zmiażdżona" moją ukrytą wielką i potężną mocą. Epicki pojedynek

Nie(!)

To dobrze

Ale mało czasu jest

Offline

 

#127 Thu-19-05-11 17:08:48

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Bohaterowie

Nie powątpiewam w to

No chyba wiem co to jest gnom I nie trzeba mi tłumaczyć jak dziecku Nie martw się jestem już dużą dziewczynką

Zdjęcia nie widziałam Pamiętam,ze jakiś film oglądałam

Pewnie tą bronią są wiersze To ja wtedy na twoją odpowiedź wejdę w google wpiszę:"wiersze" skopiuję,wkleję na forum i będzie happy end

To trudno,masz pecha

Ale przyjadę,zobaczę i wyjadę

Nie martw się mam znajomości Pozałatwiam parę spraw z czasem i po kłopocie będzie


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#128 Thu-19-05-11 17:33:34

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Bohaterowie

Ale mi chodziło by wyjaśnić o co chodzi z tym gnomem i że to tylko przedmiot

Może w weekend pogram nareszcie ale pewnie nie bo TRZEBA SIĘ UCZYĆ . Już nie pamiętam kiedy ostatni raz w coś grałem. Team Fortress 2

Nie to nie są wiersze . Ja zajmuję się też innymi rzeczami poza pisaniem . Samo stwierdzenie że ktoś zamierza dać mi nauczkę albo "utrzeć mi nosa" sprawia że jest niemożliwe abym się poddał

Pecha mam i szczęście

Nie , ja myślę co to za nagroda ma być poza tym nie dostałem dyplomu ani nic w zamian

Offline

 

#129 Mon-23-05-11 16:05:03

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Bohaterowie

I tak zrozumiałam
No trzeba się uczyć Np,.jak zostaniesz woźnym to też trzeba wiedzieć jaki płyn można wymieszać z innym płynem
Przepraszam ale dzisiaj mam taką chęć komuś dogryźć ale i tak to przy tobie się powstrzymuję

Np,zabijaniem os i myciem okien xD

Masz szczęście które jest pechowe i pecha który jest szczęśliwy

To powiedziałam,że jak zrobisz sobie dyplom to będziesz miał


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#130 Mon-23-05-11 16:51:18

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Bohaterowie

No i dobrze

Ale bez przerwy ? Jak wyjdę z pokoju lub wrócę ze szkoły i słyszę od razu "Idź się uczyć" to mam ochotę coś rozwalić
I dziękuję za wspaniałe dowartościowanie ale ten zawód mnie nie interesuje

Co za dzień... wszyscy chcą mnie wkurzyć dzisiaj . Muszę się ogłupić jakąś muzyką bo zaraz komuś krzywdę zrobię . Static-X Set It Off może....

Nie... Nauka, Jazda na rowerze z kolegą, Myślenie , Granie na kompie lub xbox, spacer po lesie, Kształcenie swoich umiejętności , szukanie dziwnych słówek, czytanie , pisanie, Gitara, Muzyka, Walka z bratem lub z kolegą , internet, eksterminacja owadów naruszających mój teren i większych intruzów . itd

Wierze w szczęście ale nie w pecha . Może to bóg robi mi dowcip który wyjdzie mi na dobre w przyszłości albo da mi się odegrać w drugim życiu

To niekorzystna opcja a nie skorzystam z niej bo włączyłaś mój tryb oportunisty

Ostatnio edytowany przez CM Punk (Wed-25-05-11 15:32:44)

Offline

 

#131 Thu-26-05-11 18:18:24

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Bohaterowie

No i słusznie

Proszę i do usług ........noooo......dobrze,przepraszam Na pewno nie będziesz woźnym,stać cię na więcej I nie martw się trzeba przetrwać jeszcze ten miesiąc i będzie wolne

Tylko sobie nie zrób krzywdy xD

Posiedźmy minutę ciszy na cześć tych wiernych i walecznych owadów,niech ich dusze zaznają ukojenia w niebie xD

I bardzo dobre nastawienie masz

A czemu akurat ja ? Cóż złego popełniłam żem cię skrzywdziła ? Jestem mordercą xD Moje oczy już nigdy nie ujrzą światła dziennego,pochłonie je nicość,wpadam w otchłań.....umieram......żeg...naj...xD Żartuję Zmartwychwstałam xD


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#132 Thu-26-05-11 20:34:03

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Bohaterowie

Wytrzymaj miesiąc w moje szkole ....

Za późno

Trzeba się jakos pocieszać

Bo nacisnęłaś zły przycisk w machinie moich zachowań Ale już dokonałem samooczyszczenia . A ty wiesz co to jest oportunizm w ogóle?

Offline

 

#133 Mon-30-05-11 14:12:01

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Bohaterowie

Mam swoją która do spokojnych nie należy

Kogo i co trzeba opłakać ?

I bardzo dobry sposób

To dobrze
A czy ty wiesz,że jest coś takiego jak mózg ? Ja osobiście oportunizmu nie lubię i zaliczam to do negatywnych cech.Wręcz go nie cierpię.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#134 Mon-30-05-11 16:21:10

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Bohaterowie

No to fajnie

Mnie



To wiesz że lepiej nie być moim wrogiem . Bo dla przyjaciół nigdy nie działam źle , chyba że mnie wykorzystują . Tak naprawdę to raczej na co dzień jestem cnotliwy , tylko w wyzwaniach i na wojnie korzystam ze wszystkich możliwych środków żeby wygrać i według mnie to jest neutralna cecha bo zawsze działam dla dobra swojego i przyjaciół - czyli jednocześnie wyklucza mnie to od wcześniej podanego terminu .

Ale to pogmatwane XD

Chyba muszę skończyć ten słownik bo jeszcze mnie znielubisz jak nie będziesz wiedzieć jak myślę

Ostatnio edytowany przez CM Punk (Mon-30-05-11 17:50:31)

Offline

 

#135 Fri-03-06-11 16:58:06

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Bohaterowie

Dla mnie to raczej nie fajnie jest

A co tym razem wymyśliłeś w tej twojej wybujałej wyobraźni ?

To fajnie

Jeżeli twój słownik tak samo wygląda to poproszę gratisowo tłumacza

Spokojna głowa Jeszcze daleko masz żeby zajść mi za skórę A nie martw się,jakoś się dogadamy


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl wodomierze wrocław