Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#1 Sun-10-01-10 15:51:11

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Du Weldenvarden / Kirtan

Kirtan znajduje się na obrzeżach puszczy. Drzewa jeszcze nie są tu tak stare, powietrze jest lżejsze, świeższe. I jakoś jest mniej elfów. Wydaje się wręcz, że się ukrywają. Można tu spotkać natomiast ludzi; odkąd zaczęli budować drobne osady na skraju puszczy, coraz częściej zagłębiają się w sam las, szukając kontaktu z długowiecznymi.
Mimo wszystko nadal panuje tu natura.


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#2 Fri-12-03-10 15:50:32

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Du Weldenvarden / Kirtan

Po wielu dniach podróży, wędrowcy dotarli na skraj Magicznego Lasu w pobliżu Kirtanu. Rozbili obóz zaraz za magiczną barierą - w ten sposób nikt nie mógł ich postrzec. Arkaja zajęła się zbieraniem owoców na posiłek, a Sanix zaczął rozpakowywać juki. Kiedy już skończyli i rozpalili ognisko aby się ogrzać, ściągnęli Millana z zaimprowizowanych noszy niesionych przez dwa konie.
- Pogarsza mu się ... nie mogę zbić gorączki, nie wiem czemu - powiedziała dziewczyna - a do Ellesmery jeszcze kawał drogi
- Jak myślisz, powinniśmy wejść do Kirtanu? - zapytał się Sanix
- Chyba nie - odrzekła Arkaja - tu chyba nie ma wielu ludzi prawda? Nie wiadomo jak by nas przyjęli ...
- Spójrz ... budzi się - zdążył powiedzieć nim ciszę lasu rozdarł krzyk
-AaaAAAAaaaaAaA  JaAAAkAAś C!!!PPPP444444 za namiiii iiiiiiii ... - nie skończył
-Triep ono! - warknęła Arkaja. Denerwowały ją te majaczenia
- A co jeśli nie znajdziemy antidotum??
- nie wiem .... zostawimy go w Ellesmerze ... przecież nie będziemy z nim podróżować .... ??
- Zawsze pozostaje Vroengard ... może go wezmą jako alarm przeciwlotniczy


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#3 Fri-12-03-10 18:18:07

Fafnir

misiaczek

12664539
Skąd: Bliżej niż myślisz...
Zarejestrowany: Fri-27-11-09
Posty: 2626

Re: Du Weldenvarden / Kirtan

Revan poruszał się za trójką przyjaciół stanął i zaczął intensywnie myśleć gdy jego zwiadowcy wrócili z nowymi wieściami.
-I co tam nowego?
-Kilka miast podbitych w ich grupe jest ten kotokształtny.
-Hmm to musi być dosyć duża armia może do nich wyrusze ale teraz mam na głowie zemste za przeszkadzanie w odrodzeniu się mojego brata.
-Czy nie zagrożą naszej sprawie.
-Dahak oni mają ludzi i może elfów są pełni strachu ja mam armię bez strachu i litości nie boje się ich to oni powinni bać się mnie.
-To co naprawde chcesz się na nich zemścić?
-Nie, chce poznać tego nowego i porozmawiać z Sanixem a co do dziewczyny mam nadal wobec niej te same plany.
-Ruszamy tam gdzie ostatnio było widać tę armie.
Revan odwrócił się i ruszył  w strone Therinsfordu.


"..Bo nie można się kłócić ze wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi."

Jego głównym celem było niszczenie wszelkiego życia. Przepełniony nieopanowanym i nieugaszonym głodem, dążył przede wszystkim do zniszczenia pozostałych przy życiu Jedi i innych istot wrażliwych na Moc.

http://pic40.picturetrail.com/VOL359/11069771/19744816/364745392.jpg

Offline

 

#4 Sat-13-03-10 22:16:59

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Du Weldenvarden / Kirtan

Cała trójka odjechała w stronę stolicy, po drodze wynajmując przewodnika.

//Du Weldenvarden / Ellesmera/


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl