Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#1 Wed-13-10-10 19:16:02

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Zakończenie Dziedzictwa

Jak według was zakończą się losy Eragona "CIeniobójcy" i jego smoczycy Saphiry?


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#2 Wed-13-10-10 21:09:38

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Zakończenie Dziedzictwa

Ok, mam nową teorię

Wydaje mi się, że w Krypcie Dusz jak sama nazwa wskazuje bd. dusze - Eldunari. Pomogą one przekraść się do zamku Galba, i podwędzić jego serca serc. Eragon z pomocą smoków w Eldunari stoczy pojedynek z Galbem który oczywiście wygra. Uciekając potem z zamku, odbiorą ostatnie smocze jajo. Zielony smok wykluje się dla Aryi. Ją też Eragon nauczy nowych umiejętności jeźdźców, po czym odpłyną w poszukiwaniu ziem skąd przybyły Elfy. The End ;P


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#3 Thu-14-10-10 11:29:24

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zakończenie Dziedzictwa

Zarzucę kilka teorii.

1 Eragon zostanie pojmany przez Galbusia. Galb będzie go kusił i Eragon zabije Murta. Zajmując jego miejsce stanie się bezlitosny. I z pomocą wojsk stłumi rebelię. Zabije Arye przez co będzie bardzo cierpiał i jeszcze bardziej pogłębi się w źle.

Możliwe są modyfikacje tej teorii typu. Razem z Murtem zabije Galba i zajmą jego miejsce. Arya przejdzie na ich stronę. Zginie podczas walki z Murtem. Itd. możliwości jest multum ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia
Niestety teoria jest mało prawdopodobna.


2Eragon znajdzie Kryptę Dusz gdzie będą dusze i mu pomogą walczyć z Galbem. Po jego załatwieniu(lub przed) przeciągnie na dobrą stronę Murta. Królikiem zostanie Roran Młotomózgi lub Nasuada
Oczywiście tą teorię też można modyfikować.

3 Eraś spierdzieli z kontynentu

Najbardziej prawdopodobna jest teoria numer 2. Niestety


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl