Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#1 Wed-06-01-10 21:44:36

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Karta Postaci (GRA)

Szablon Karty Postaci:


Imię:
Nazwisko:
Przydomek: (jeśli takowy jest)
Rasa: (elf/człowiek/krasnolud/urgal lub inne z dziedzictwa) (Uwaga jest jeszcze rasa pół-elf, dziecko człowieka i elfa)
Wiek:
Historia: (uwaga dla Jeźdźców- Jeździec powinien przejść szkolenie we Vroengardzie)
Wygląd:
Charakter:
Profesja: (Kim postać jest z zawodu, czym się zajmuje? Profesje są jak najbardziej dowolne, proszę pamiętać jedynie o uwarunkowaniach rasowych; załóżmy, urgal raczej nie będzie trubadurem)
Cel postaci: (do czego dąży postać, tylko nie pisać "Dąży do zaprowadzenia pokoju.").
Smok:* (Imię, wygląd smoka, charakter)
Ekwipunek: (Co posiada nasza postać, czy ma jakiś środek transportu, na przykład konia czy osła? Od tego zależy też, ile może postać wziąć; wiadomo, że sama nie jest w stanie zbyt wiele udźwignąć)
25 punktów do rozdzielenia:
- Siła:
- Szybkość:
- Kondycja:
- Wytrzymałość
- Inteligencja:

* Jeśli postać jest Jeźdźcem.
Jeźdźcem jest osoba o dużym doświadczeniu w grze. Postać musi się zasłużyć.

Ostatnio edytowany przez Darel (Sat-09-01-10 08:34:16)


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#2 Wed-06-01-10 21:46:46

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Karta Postaci (GRA)

przyklejam i zamykam


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in