Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#16 Mon-04-04-11 14:01:58

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Wy mężczyźni w ogóle jacyś dzicy jesteście(nie mówię tu o wszystkich).Po co bezsensownie tłuczecie się pięściami jakbyście dopiero co z dżungli się urwali.Gratuluję wam,że w całym swoim życiu tylko 2 razy się biliście
Zaszaleliście.Nie ma co.

Ciągle zastanawiam się co takiego w sobie ma płeć męska w młodym wieku,że napycha się swoimi paluszkami,krakersami,słodyczami i jeszcze codziennie wstają o 2 w nocy i napychają się kanapkami i w ogóle nie tyją(bynajmniej większość).Co, każdy z was ma odsysacz tłuszczu?

Aj, bardzo dobre czy wzorowe to prawie to samo .Jeden stopień więcej pomyliłam się.
Ale widzisz dodałam ci jeden stopień więcej.Możesz czuć się zaszczycony .Nie każdego może to spotkać.

Wole nie wiedzieć jakimi wyzwiskami się obrzucacie "kosmiczna wiewiórko"

Ja przyjmuje wyzywanie.Lubię wyzwania.Ale ostrzegam, łatwo ci ze mną nie pójdzie .
O mam pomysł.Można by było stworzyć nowy temat na forum i zachęcić więcej użytkowników do wspólnej "walki".
Jak myślisz?

A wiem co ty zrobisz z tym zdjęciem.Pewnie porozwalasz w swoim lśniącym pokoju.Zrobisz zdjęcie,a potem zaczniesz znowu sprzątać
Ale nadal ci nie wierzę z tym chaosem.Za bardzo poukładany jesteś na takie coś.(sorry,jeśli się mylę.Ostatnio dość często się mylę).Ale zdania i tak kto nie zmienię.

Zacznę chyba na ciebie mówić Roran-terminator


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#17 Mon-04-04-11 15:46:20

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

1 Na serio 2 razy ;p Nie liczy się walk towarzyskich dla przetestowania się.

2 Niee, ale ja robię dokładnie tak jak ty to opisałaś... Nawet musiałem dopakować 6 kilo dobre... I jeszcze z 6 mogę spokojnie wrzucić.


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#18 Mon-04-04-11 16:10:06

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Uuuuuuuuu........... towarzyskie.Wole nie wiedzieć na czym polegają.Wydało się.

Matko,jaki to żołądek trzeba mieć.
Szkoda,że nie macie takich mózgów jak żołądki.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#19 Mon-04-04-11 16:48:51

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

DxCzarnaxD napisał:

Uuuuuuuuu........... towarzyskie.Wole nie wiedzieć na czym polegają.Wydało się.

Matko,jaki to żołądek trzeba mieć.
Szkoda,że nie macie takich mózgów jak żołądki.

1 W moim towarzystwie nie na pedofili tranwestytów, geji czy dendrofili... walka polega na zmuszeniu kogos do poddania się...

2 mózgi mamy większe od was... nie znasz nas. Często faceci wiedzą i umieją więcej nic nie robiąc niż laski ucząc się,..


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#20 Mon-04-04-11 17:19:04

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Czyli krótko mówiąc stosujesz przemoc.Fajna gra:obić komuś twarz tak dla zabawy.Jeju ile ty masz grzechów na sumieniu

Owszem nie znam was.I chciałabym podkreślić(napisz to sobie drukowanymi literami),że nie mówię tu o wszystkich.Są wyjątki ale mówię o większości z was.W mojej klasie 13-15 CHŁOPAKÓW jest zagrożonych od 6-9 przedmiotów(oczywiście nie licząc tych zagrożonych od 1-5 przedmiotów).Ponad połowa klasy.Więc wiesz.

A teraz kilka faktów o kobietach(nie mówię o wszystkich):
a)większość kobiet o dziwo ma lepszą głowę do piwa,lepiej się trzymają od mężczyzn.
b)Znamy umiar w piciu i jedzeniu
c)szybciej przyswajamy wiedzę
d)kiedyś mężczyźni polowali na mamuty ,a kobiety harowały jak woły,sprzątały,gotowały,wychowywały waszych potomków na rosłych przeciwników,jagody zbierały,utrzymywały domowe ognisko.
e)zawsze dla mężczyzn czekał obiad w domu
I mogłabym dalej wymieniać ale nie będę was zanudzać.
Oczywiście nie chcę tutaj mówić,że faceci to nieuki,nie będę was tu publicznie obrażać.W końcu równouprawnienie jest.Ale bez kobiet to wy nawet kuchenki byście nie umieli włączyć(bez obrazy).
A w ogóle to czemu wy przez te wszystkie lata traktowaliście kobiety jak śmieci,tylko jako maszynę do zapładniania i do karmienia?Hę?


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#21 Mon-04-04-11 17:56:07

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

Ciekawe bym byście paliły w tych piecach... raczej do kopalń się tak kutfa nie pchacie.

U mnie tylko 2 jest zagrożonych. Kobiety muszą się uczyć, większości z nas wystarczą to co na lekcji ;]

Nie obijamy sobie ryji... mowilem że to zabawa? polega bardziej na technice...

Jak śmieci powiadasz. Moje interesowanie kulturami świata mówi mi co innego np liga irokezów...

nasze "Rasy" idealnie się uzupełniają. Trzeba tylko czasem odpuścić. Facet się wkurzy ale odpuści a kobieta? albo jak macie okres... odezwać się nie można czasem...


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#22 Mon-04-04-11 18:51:58

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Ale się rozgadaliście.

Co do wyzwania które to ty mi rzuciłaś Dx , to ma być pokręcony, dziwny brutalny tekst czy co? Bo ja ciągle nie wiem na czym ma to polegać. Takim tematem można odstraszyć niektórych użytkowników zwłaszcza po tym jakby doszło do konfrontacji takich dziwnych tekstów. Pozostaje jeszcze termin ale póki co to nie ważne.

Zaczynam myśleć że tylko moich 2 kolegów nie pije i nie pali tak jak ja nie piję i nie palę > Straight Edge - ale nie będę nikogo oceniał.

Ja sie nie opycham jedzeniem, ważę ledwo 70 kg . W nocy też nic nie jem bo wtedy rano się źle czuje.



A jeśli w sprawie mojego pokoju mi nie wierzysz to trudno, nie będę drążył tego tematu.

Offline

 

#23 Mon-04-04-11 20:08:28

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

Tą konfrontację to może na konfie gg czy coś?

A co do picia to... nigdy Ci się nie zdarza?


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#24 Mon-04-04-11 20:13:48

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Nigdy...  I am Unbroken. W przyszłości może... jakieś wino do obiadu

Na gg cięzko by było. Poza tym potrzebny by był jakiś bezstronny sędzia.

Offline

 

#25 Mon-04-04-11 20:16:44

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

Lepsze piwo do meczu

A na gg jest akurat całkiem łatwo, tylko z sędzią mógłby być problem.


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#26 Mon-04-04-11 20:20:21

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Ale ja nie mam czasu by na gg wklepywać kilka stron z zeszytu np.

Dlatego może lepiej znaleść jakiś sposób. Może na pw a potem dać to komuś do oceny?

@Dx jak mnie zaczniesz nazywać Roran-terminator to ja cię będę nazywać dumna Ayra

Ostatnio edytowany przez CM Punk (Mon-04-04-11 20:56:09)

Offline

 

#27 Mon-04-04-11 20:58:06

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

Dobra riposta ;p A i ja jbc. nie chcę być sędzia Jestem zbyt subiektywny w ocenie...


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#28 Mon-04-04-11 21:06:54

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Wiem... podlizywałbyś się Oczywiście żartuję ...

Offline

 

#29 Mon-04-04-11 21:17:42

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

Mógłbym się kierować uprzedzeniami wobec płci pięknej Albo wobec męskiej zależy od humorku


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#30 Wed-06-04-11 21:12:33

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

My uczymy się w domu po to by wbić dany temat do głowy, do końca życie.Nie to co wy, dostaniecie dwóje i wrzask:O ja cię 2 mam.Jaki ze mnie Einstein.Chyba zostanę naukowcem!
Ok, niech będzie,że polegacie na tej swojej "technice".
Od początku pokoleń faceci traktowali nas z pogardą.Patrzyli na nas jak na jakieś chwasty,nic godnego szacunku.
Nawet u niektórych osób z mojej szkoły widzę wzrok mówiący:Po co one chodzą do szkoły, lepiej niech czekają na swoich "władców "w domu żeby pomóc im się zrelaksować wiadomo w jaki sposób.Spróbujcie tak wczuć się w kobietę.Te wzroki pełne pożądania,władczego tonu. Jak ja to widzę to mnie szlag jasny zalewa.(To jest mowa nie o wszystkich,a bynajmniej nie o CM,za idealny )
Wy to możecie nas obrażać ale jak my was obrazimy to za kare powinniśmy smażyć się w piekle.
A jakby tak mężczyzna miałby rodzić to już by wyzionął ducha.Wy jak widzicie,że kobieta rodzi to już mdli was na sam widok.
A co ty taki obeznany w sprawach kobiecych?
Jeśli chodzi o okres to są dziewczyny które mniej to przeżywają i są twarde ,a nie które trochę mocniej to przeżywają i nie mają humoru na wasze żarty.Powinniście to zrozumieć.

CM ja rzuciłam ci wyzwanie i się nie wycofam.
Wyzwanie miało polegać na tym kto ma bardziej wybujałą wyobraźnię.Temat dowolny.
A co te tematy to nie na twoje nerwy?Cholesterol ci podskoczył, a może wymiękasz z tym wyzwaniem ?

A cukiereczków z alkocholikiem to się nie jadło?

To jest szantaż.Wiewióra, jak nazwiesz mnie dumna Arya to osobiście połamię ci wszystkie kości ,a twoja "technika" na nic się nie zda.Albo naślę na ciebie płatnego mordercę i raz na zawsze popamiętasz mnie

DB ale z ciebie lizus.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Lychen