Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#46 Mon-11-04-11 15:07:04

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Ja tak samo .
Ja jestem indywidualistką.Nigdy nie lubiłam pracować z kimś.Zawsze ja jedna pracowałam ale musiałam sprawdzać czy dobrze "coś tam" zrobili,a reszta laury zbierała.

Mam bardzo dobrego cela(szczególnie żeby kogoś w głowę trafić )
Moje strzały to nie są ZWYKŁE strzały ,nie.To są ogniste strzały .Więc za jednym razem byś już spłonął.
Więc radze ci nigdy nie mieć do czynienia z moimi strzałami.Jeszcze nikt z życiem nie uszedł od nich

Mnie tak łatwo nie wystraszysz (nie licząc tortur oczywiście )


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#47 Mon-11-04-11 15:23:37

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Ja w podstawówce byłem nie do trafienia w zbijaka XD

Moje uniki to nie sa zwykłe uniki - to są super szybkie uniki .

A jakby juz cos mnie trafiło to najwyżej będę mógł zaśpiewać sobie ref Bat Country.

Założymy się?

Offline

 

#48 Mon-11-04-11 15:57:30

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

A ja właśnie odwrotnie xD Byłam bajecznie łatwym celem ale tylko w tej grze,a w innych odwrotnie było.Dziwne.
Ok.To załóżmy się o kopa w dupę .Przygotuj się tym razem na porażkę Morigion.Przy moich strzałach szybko stracisz swoją umiejętność


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#49 Mon-11-04-11 15:58:37

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Chodziło mi o przestraszenie piosenką

Offline

 

#50 Mon-11-04-11 16:18:00

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Ok.Tylko jak będziesz czytał moje teksty to zasłoń ręką swoje oczy,bo możesz się jeszcze przerazić i nie mógł w nocy zasnąć,a jak zaśniesz to moje słowa będą ciebie prześladowały w twoich snach na zawsze


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#51 Mon-11-04-11 20:51:44

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Jak zrobie tak jak mówisz to nie bd mógł przeczytać twego tekstu. Poza tym ja ostatnio mało śpię - do późna słucham muzyki więc nic nie stracę. Mózg mój jest na obecną chwilę przeładowany - róznym creepypastami, horrorami i dziwnymi fantasy. W weekend obejrzałem dwa razy Piątek 13 ego.

Skoro jestes taka pewna:

Nie wiem jakiej muzyki słuchasz (rap, hip-hop (wnioskując po avatarku) klasyk) ale to nie jest rock ani metal ale i tak jest dziwna - tylko nie zmień o mnie zdania po tym dobrze? Teledysk zawiera krawe sceny i ogólnie jest porąbany. Ale podkład muzyczny mi sie podoba.

Nie uwierze jeśli ktoś powie że to nic. LEPIEJ nie oglądać tego w obecności rodziców , młodszego rodzeństwa itp:

Kilka lat temu ten teledysk mnie przerażał ale od tamtego czasu wiele się zmieniło i teraz to co innego.

Ostatnio edytowany przez CM Punk (Mon-11-04-11 23:03:26)

Offline

 

#52 Tue-12-04-11 13:50:14

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Nie słucham ani rapu ani hip-hopu.Mam różne style.Po prostu słucham tego co mi wpadnie w ucho i spodoba mi się.

Podkład muzyczny spodobał mi się.Od razu wpadł mi w ucho.Fajny kawałek.Już sobie to ściągnęłam.
A teledysk mnie nie przeraził.Nawet fajnie się to oglądało.Moim zdaniem była to raczej zabawna kreskówka
Może jak bym była mniejsza to bym się przeraziła ale nie udało ci się

No ale ten facet to mógłby się ogolić.Cały był zarośnięty.
Zresztą jak oni brali ślub ze sobą to on włożył jej na palec wskazujący,a nie na czwarty.
Najlepszy był ksiądz pod koniec xD


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#53 Tue-12-04-11 15:17:11

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

No to teraz wiem o co chodzi ....

A tekst czytałaś?. Fajny jest ten wokal w refrenie.  Taki szalony ton głosu.

Mam jeszcze kilka piosenek w zanadrzu albo może raczej tekstów bo nie sadze żeby ci przypadły do gustu same piosenki.

To amerykanie to czego sie spodziewałaś???
Przynajmniej jedna osoba nadal traktuje mnie normalnie. Niektórzy dziwią sie jak moge słuchac dziwnych takich piosenek. 

Piracisz! Ja mam orginalne CD

Ostatnio edytowany przez CM Punk (Wed-13-04-11 07:33:31)

Offline

 

#54 Wed-13-04-11 13:06:45

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Tekstu jeszcze nie czytałam,bo nie zauważyłam.W następnym komencie ocenię go

No,fajna nutka obłędu.W ogóle świetny głos w refrenie.

No to wyciągaj z zanadrza te piosenki Nie martw się mam mocne nerwy

Dziwię się co ta dziewczyna widziała w tym "włochaczu".Ja bym na jej miejscu zwymiotowała na niego.

To znaczy,że ci ludzie nie maja gustu.Normalna piosenka z fajną kreskówką

Fakt,tylko amerykanie mogą być tak niechlujni.

A kto nie?Samo z siebie to wychodzi .
Zresztą perfekcjoniście,ty też nie masz czystego sumienia


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#55 Wed-13-04-11 14:15:38

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Może ty mnie teraz spróbuj przestraszyć, co? Nie będę wszystkiego wywalał naraz bo i tak nie wiem czy mówisz prawdę.

To był włochacz? dO_Ob


Mam dużo płyt ale fakt nie starczyłoby mi pieniędzy na wszystkie piosenki które mam na kompie. A tak wgl to było żartobliwie

Offline

 

#56 Wed-13-04-11 15:17:35

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Ty już się boisz,że moi ludzie cię tropią
Cały czas patrzysz w okno i myślisz:"mamo, ratuj mnie,śmierć idzie po mnie"
Jak w tej reklamie:
-Maaaaaaaaamooooo!!!
-"Synu,za sałatą"
No ale w tym przypadku mama cie nie uratuję

Oczywiście,że mówię prawdę.Ja jestem szczera i jeżeli coś mi się nie podoba to mówię to bez owijania w bawełnę.
Mam ci w pradawnej mowie mówić?
Ok.Jak chcesz
Eka celobra ono un mulabra ono un ne haima.Atra nosu waise fricai.
Atra esterni ono thelduin.Mor'anr lifa unin hjarta onr.Un du evarinya ono varda.
Os il dom qiranu carn dur thargen,zeitmen,oen grimst von formv edaris rak skilfs.Narcho is belgond...
Teraz wierzysz ?

Dla mnie to był włochacz.Nieogolony,brudny,leniwy psychopata.

No wiem,że było to żartobliwie i moja odpowiedz była tak sama


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#57 Wed-13-04-11 15:23:15

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Nie wiem co to znaczy> Co to za język? Nie boję sie tekstów XD .

Ja sie obecnie boję tylko chemii...

Możesz kłamac w tym zdaniu o prawdzie ... ale dobra zawsze można się czepiać.  Dopóki mnie nie oszukasz bd ci wierzył.

Offline

 

#58 Wed-13-04-11 15:59:16

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Język elficki i krasnoludzki.
Jak wypożyczysz Eragona to zrozumiesz .
A tam pisało,że kto mówi w pradawnej mówi ten nie kłamię
Chyba mi zaczyna trochę odbijać .

Ktoś tu mówił,że zna się podobno na hipnozie
To wykorzystaj swoja nową umiejętność na chemiczce
Komuś tutaj chyba sumienie się pobrudziło

Dotrzymywanie tajemnic to jest moja kolejna mistrzowska dziedzina
Ale na zaufanie to trzeba czasami zapracować nawet kilka lat.

Wiem,wiem trochę się ostatnio puszę i przechwalam.Ale jak człowiek sam się nie pochwali to nikt nie pochwali
Ale wiesz ,że ja przechwalam się z ironią i sarkazmem,nie?Tak dla żartu.Żebyś nie myślał,że jestem spokrewniona nie daj Boże z Aryą.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#59 Wed-13-04-11 16:04:30

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Ale można mówić prawdę na różne sposoby.
Te słowa z Eragona są dla mnie czasem nie do odczytania.

Nie umiem hipnotyzować tylko ciekawi mnie to zjawisko.

Oczy to zwierciadło duszy podobno a ja ma takie jakies pomiędzy szarymi a niebieskimi więc nie wiem co o sobie sądzić

Z Aryą nie ale może z jakąś inną elfka Żart

Offline

 

#60 Wed-13-04-11 16:28:23

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Ale ja mówię prawdę sposobem prawdziwej prawdy.
O ja cię.....ale masło maślane

No to nic cie już nie uratuję

A ja mam "szlachetny brąz"-źródło prawdy i chwały

Wiesz,że już podkasałam rękawki mojej bluzki ? ...nie,żart

Jednak masz w sobie coś takiego elfickiego


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl