Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#31 Wed-06-04-11 23:39:39

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

Liyzus? hahaha indywidualista który bierze pod uwagę zdanie innych i dyplomatycznie przedstawia innym że jednak na ich zdanie w dupie na półce po lewej stronie.   

A co do kobiet to interesuje się wszystkim i piszę z paroma koleżankami więc wiem to i owo czasem popieram feministki ale często trzeba przyznać że są chore... Chyba nie zgadzasz się z ich poglądami w 100%? Jeśli tak to jestes fanatyczką i nie ma nawet o czym gadać...


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#32 Thu-07-04-11 07:51:00

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Widzę że lubisz mnie nazywać idealnym Dx ale ja mam trochę wad ;p

Ja mam wymięknąć od takiego wyzwania? Ahahahaha w nocy napisałem pół horroru i rozpocząłem piosenkę . Mam za dużo możliwości, boję się że jak skończe to pisać to niektórzy wezmą mnie za psychola.

Nigdy nie próbowałem takich cukierków i ktoś mi powiedział że są niedobre.

Zauważyłem że ty lubisz mnie nazywać różnymi ksywkami itp ale nie żywię zbytniej urazy (Tak wgl to inni poza tym forum mówią na mnie Mori) Jak chcesz mnie dorwać to ci ułatwię zadanie i powiem że mieszkam w Olsztynie ale się nie boję - technika mi nie potrzebna, wystarczą moce Jedi.

p.s jedynym dniem w którym bd mógł to wrzucić to czwartek rano chyba bo po tym jak się okazało że cała klasa z wyjątkiem dwóch osób jest zagrożona z chemii to rodzice wariują . A ta babka dziwna jest się uwzięła na klasę daje 5 min sprawdzianiki z poleceniem którego nie rozumiem albo jest bardzo trudne i nic nie tłumaczy nam potem a na zebraniu mówi rodzicom że daje nam 25min i sprawdziany są normalne. (To czemu wszyscy ciągle pały dostają?)

Offline

 

#33 Thu-07-04-11 19:23:19

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Muszę cię rozczarować ale nie jestem fanatyczką ,a za feministkami nie przepadam.Pragną równouprawnienia polegającego na dyskryminacji reszty społeczeństwa,czyli mężczyzn.Przecież to co one wyrabiają to paranoja.



Ale podejrzewam,że więcej masz zalet.Widzisz możesz czuć się zaszczycony,że usłyszałeś te słowa od mnie  
No to trzeba uzgodnić szczegóły i do dzieła.Może udało by się tym zachęcić innych użytkowników do udzielania się na forum.

Nie,no Roran z krwi i kości

Większości osób nadaję różne ksywki i przezwiska(skoro, napychaczu paluszków nie jesteś na to zły to pozwól ,że będę dokańczać swoje dzieło ) Właśnie, dla DB nic nie wymyśliłam jak mogłam to zrobić ?

Hmm...Nie martw się znajdę cię.Będę chodziła po Olsztynie i wszystkich pytała:"gdzie znaleźć licealistę podobnego do wiewiórki o ksywce Mori ?"
Nie martw się mam pięści.Najwyżej będę walić na oślep( typowy ale sprawny sposób dziewczyn, jeszcze mnie nie zawiódł )Ale pamiętaj,pewnego dnia możesz nigdy się już nie obudzić.

Większość nauczycieli wybrała ten zawód ze względu na utarcie nosa innym i mieć satysfakcję z bezradności uczniów.
A pały dostajecie,bo może to wasze hobby?Lubicie po prostu ...nie no żart oczywiście

Moja wychowawczyni jest od matmy i zrobiła nam fajną niespodziankę.30 sekundową kartkówkę z czego ja zdążyłam tylko przepisać polecenie.Pamiętam byłam ostro wkurzona.A na zebraniu usprawiedliwiła się tym,że klasa była tak tępa i nic nie potrafiła wydukać,że postanowiliśmy oddać jej pracę.Aha,ta jasne.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#34 Thu-07-04-11 19:57:20

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

To ustalmy szczeguły bo ja nie wiem jak pisać i mój niedokończony tekst wygląda przez to dziwnie muszę przyznać.

Podobny do "wiewiórki" hmm? No to mogę tak wyglądać tylko do soboty bo wtedy ide do fryzjera . A po ksywce Mori - co jest skrutem od Morigion , znają mnie głównie amerykańcy i dwóch kolegów z mojego osiedla. A z racji że mieszkam na alei pełnej przyjaciół trudno będzie ci się tam do mnie dostać. A wrazie czego mogę pójść do lasu gdzie mam pełno rudych przyjaciół.

Wczoraj się nie obudziłem i cytując z piosenki "We only wake up when we sleep"

Offline

 

#35 Thu-07-04-11 20:35:28

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Trzeba by było nowy dział stworzyć,sędzie znaleźć,temat :mi obojętnie( i tak to polegniesz ),jakiś sposób znaleźć żeby zachęcić większą ilość osób,chyba,że tylko we dwoje gramy w to.A termin na sam koniec.Masz jakiś pomysł na to wszystko,bo ja na dzień dzisiejszy śpię?

I tak to nie uciekniesz od mojego bazyliszkowatego wzroku
Wiesz,że już mój morderca wie gdzie mieszkasz?Wyjawili to mu twoi rudzi bracia i siostry z zielonego laseczka.To było tylko kwestia formalna
No to,panie Morigion do zobaczenia na polu walki(który odbędzie się wtedy jak będziesz spał ).
Połamię ci kości Roranie za tą Aryę


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#36 Thu-07-04-11 20:45:25

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Pomysł mam ale teraz robię pracę domową z geografii więc nie mam jak tego wszystkiego sensownie wypisać.

W poprzednich postach bardzo dokładnie określiłęm swoje miejsce zamieszkania (mroczny śmiech). Szybkiego masz mordercę ale ja mam z nimi doświadczenie i trzech już zakopałem w lesie. XD Na prawdę chcesz zabić takiego miłego chłopaka jak ja? I co ty z tym łamaniem kości? Ja takie zdanie napisałem podczas pisania piosenki wczoraj w nocy.

Offline

 

#37 Fri-08-04-11 15:24:52

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Zmiany

"Trzeba by było nowy dział stworzyć" Tylko kto jest do tego uprawniony? ;p Admini bodajże, bo modzi to chyba nie... A znajdź mi ich na forum.


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#38 Fri-08-04-11 20:59:26

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Przecież wiem,że mieszkasz w lesie znajdującym się w Olsztynie i żywisz się żołędźmi i kasztanami
Do trzech razy sztuka,za czwartym może ci się już nie udać Zresztą mój morderca jest bardzo dobrze wyszkolony
Ale skromny jesteś,nie ma co
Lubię łamać kości,a zresztą moje pieski trochę zgłodniały i są spragnione ludzkiej krwi i czystego mięsa od perfekcjonisty.Są wybredne.Nie wybierają byle czego
O ty wiewiórcza papugo xD


Jak mi zapłacisz to znajdę Ale najpierw kasa.Coś za coś.

No to najwyżej zrobimy to na jakimś nieużywanym temacie dużo jest ich.Przynajmniej się nie zmarnują


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#39 Fri-08-04-11 22:05:57

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Mieszkam przy lesie nad jeziorem i mam fajny ogródek. Do lasu chodzę na spacery.

Czy ten twój morderca to ten dres co mi dzisiaj chciał wpier...? XD

Ma twarde kości = mimo wielu upadków nigdy sobie nic nie złamałem

Nie jestem papugą = po prostu zdanie pasowało do rymu


Mam pomysł na rozstrzygnięcie bez sędzi ale wtedy trzecia osoba musiała by się dołączyć. Polegało by to na tym by oddać głos na pracę ale nie swoją. Czyli każdy zagłosował by na którąś z pracy rywali. W razie remisu dogrywka.

Offline

 

#40 Fri-08-04-11 22:16:19

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Wiewióro tylko nie utop się w tym jeziorku O ile wiem to wiewiórki nie umieją pływać
A to taki wysoki mięśniak,z łysą głową?
Zresztą wielu ludzi pracuję dla mnie Obecnie poszukuję ciebie trójka moich ludzi
Podaj mi rysopis może to mój
Tylko nie wykracz tego.A zresztą mam mocne pięści.Najwyżej wezmę ze sobą Chucka Norrisa xD
Wtedy będziesz błagał o litość.
Dobry pomysł


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#41 Fri-08-04-11 22:27:10

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

A co ja będę się gapił na jakiś łysoli ? Jakich masz sojuszników - ja też mam wielu, może zrobimy bitwę?

Nie wiem czy wysoki bo sam jestem wysoki - lol, troche bez sensu

Ja nie błagam o litość/ "Litości to wszystko czego ci trzeba - litości której we mnie nie ma"

Offline

 

#42 Sat-09-04-11 21:15:17

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Mnie pytasz? Sorry ale w tym ci nie pomogę odpowiedzieć czy ekscytuje cię gapienie na ludzi z brakiem włosów

Moi sojusznicy maja wielką władze w rękach,są nieustraszeni i wyszkoleni
No to panie Morigion pokonam ciebie i twoich sojuszników w tej bitwie.Jeszcze będziesz płakał,że chcesz do domu.Nawet jeśli wspomogą cię twoi rudzi kumple z zielonego podwórka

I pewnie użyłeś tych słów w swojej piosence o litości?


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#43 Sat-09-04-11 22:14:37

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

To było ptytanie retoryczne

Nie znasz moich sojuszników . Jest ich tak dużo i są tak tajni że ja nawet wszystkich nie znam.

Będę jak Jagiełło i będę obserwował bitwę ze wzgórza. Można wtedy ocenić jej przebieg.

A te słowa pochodzą z piosenki Avenged Sevenfold - Sidewinder i ani mi się śni je kopiować. Mam lepsze rzeczy do roboty.

Offline

 

#44 Sat-09-04-11 22:20:59

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Mówiłam to z sarkazmem
Nie znasz ich,bo ich prawdopodobnie nawet nie masz xD
A ja cię zastrzelę z mojego łuku i koniec twojego panowania. Ale z kim bym gadała teraz na forum?Muszę to jednak przemyśleć

Wiem,będziesz kopiować moje ...nie no żart.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#45 Sat-09-04-11 22:31:41

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Sarkazm to takie fajne wyrażenie... :

Jestem samo wystarczalny i nie umiem pracować w grupie - chyba że z partnrem - taki duet.

Z łuku? To staromodne - a gadałabyś z DB - chyba że on ci nie wystarcza. Poza tym jedna strzała ? Potrzebny byłby z tuzin.

Ja teksty sam wwymyślam - chociaż niektóre piosenki mają na mnie wpływ - nie powiem jakie konkretnie bo się mnie przestraszysz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Janów Lubelski szamba i zbiorniki betonowe