Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#16 Sun-07-02-10 13:55:26

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Kościec / Jezioro

-I co? Lepiej się czujesz? - zapytał zatroskany Sanix.
-Tak, całkiem nieźle. - odpowiedziała.
-Czekaj... Ktoś nas obserwuje... W krzakach. Musimy uważać. - szepnął - Tak... Dwie osoby.
Arkaja położyła dłonie na swych mieczach, a Sanix na Elenthax'ie.


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

#17 Sun-07-02-10 13:57:21

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kościec / Jezioro

-Spokój- krzyknął Frenfoder.- Nie chcę z nikim walczyć. Arkajo możemy po rozmawiać? W cztery oczy?


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#18 Sun-07-02-10 14:06:57

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Kościec / Jezioro

-To ty jesteś tym który szpiegował mnie kiedy była z Alanem? Ale ty......przecież zostałeś Cieniem.
-Jak widzisz już nim nie jestem. - Odparł chłopak.
-Czego od niej chcesz? - Warknął Sanix.
-Spokojnie chce tylko porozmawiać, tylko porozmawiać.
-Ostatnio chciałeś ją tylko zabić.
-Ale wtedy byłem Cieniem, pamiętasz z czyjej winy?- Chłopak uśmiechnął się podle.
-Możemy porozmawiać ale tutaj i w tej chwili. -Wtrąciła się dziewczyna.


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#19 Sun-07-02-10 14:10:35

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kościec / Jezioro

-Arkajo zaufaj mi jeśli tu zostaniem to nie wyniknie z tego nic dobrego... nie chcę zabijać twojego przyjaciela... ale jeśli będę musiał to się nie zawacham...


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#20 Sun-07-02-10 14:14:31

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Kościec / Jezioro

-Tylko spróbujesz smarkaczu... Ja nic do ciebie nie mam, ale jeżeli coś jej zrobisz to ja coś zrobię tobie... - warknął Sanix - Ale idźcie, idźcie. Ja tu poczekam...


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

#21 Sun-07-02-10 14:25:16

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Kościec / Jezioro

Arkaji nie bardzo podobał się ten pomysł, ale jednak skinęła głową. Dosiadła Tourmoona i ruszyła galopem w las.
   Zatrzymała się dopiero na pobliskiej polanie, zsiadła z konia czekając na nieznajomego, ten wpadł na polane chwile później i zręcznie zsiadł z konia. Chciał podejść bliżej dziewczyny ale ta cofnęła się gwałtownie, kładąc dłoń na rękojeści.
-Mów czego chcesz.-Powiedziała niezbyt przyjemnym tonem.


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#22 Sun-07-02-10 14:28:48

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kościec / Jezioro

-Spokojnie maleńka... gdybym chciał ci coś zrobić to nie czekałbym tak długo.
-Nie jestem maleńka!
-Dobra dobra... chciałem cię przeprosić.
-Mnie? Za co?
-Za to że dałem się zmienić w Cienia i za to że nie przybyłem wcześniej by ci pomóc... to co się działo... wybaczysz mi?


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#23 Sun-07-02-10 14:39:35

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Kościec / Jezioro

Arkaja prychnęła.
-Ja cie nawet nie znam, nie masz się o co obwiniać, a Cień nawet mnie nie drasną, ale dlaczego się o mnie martwiłeś przecież to nie twoja wina że zostałeś zmieniony w Cienia. To ja powinnam była się za to obwiniać bo do tego dopuściłam, mogłam wtedy uwolnić cię zamiast słuchać Alana.-Dziewczyna spuściła głowę.


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#24 Sun-07-02-10 14:43:48

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kościec / Jezioro

-A później ja was uwięziłem... jesteś dobrze wyszkolona ale nie znasz jeszcze wszystkich tajników magii... jeśli chcesz to zaprowadzę ci do mojego mentora... jestem ci to winien... a teraz może wracajmy do Sanixa, tylko proszę trzymaj go w ryzach bo jak będzie się zabardzo rzucał to go zabije...


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#25 Sun-07-02-10 14:50:06

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Kościec / Jezioro

-Nie uczyć magii, przynajmniej na razie, ale dziękuje za tą propzycje, po prostu zrozum że nie potrafiłabym teraz skupić się na nauce chcę być wolna, zrozum. -Arkaja wstchnęła.-A co do Sanix`a to ja nie mam nad nim władzy.-Powiedziała dosiadając konia.
  W obozie Sanix`a siedział zamyślony na brzegu jeziorka, gdy wrócili szybko podniósł się.


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#26 Sun-07-02-10 14:52:52

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kościec / Jezioro

-Cała i zdrowa.-rzekł Frenfoder.- Radzę ci uważać kutafoniksie.
-Czemu-spytał Sanix.
-Bo ktoś na ciebie poluje. Deyja!-Krzyknął chłopak patrząc na sarne.-No i mamy kolacje.


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#27 Sun-07-02-10 15:00:23

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Kościec / Jezioro

Arkaja skrzywiła się słysząc ryk umierającego zwierzęcia, szybko odwróciła wzrok. Popatrzyła z wyrzutem na Frenfodera.
-Nie jadam mięsa, może to zabrzmi dziwnie ale spędziłam zbyt dużo czasu wśród zwierząt by się nimi karmić, ale wy jedzcie, poszukam jakiś owoców. - Powiedziała kierując się w stronę lasu.
-Pomogę ci -Zaoferował się Sanix. Po tych słowach zniknęli w lesie, Frenfoder został sam.


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#28 Sun-07-02-10 15:03:50

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Kościec / Jezioro

"a to fi^t głupi... a to menel nie dorobiony... ja mu kur#a dam... myśli że zabieże mi miłość mojego życia?!..."


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#29 Sun-07-02-10 15:11:25

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Kościec / Jezioro

Arkaja i Sanix odeszli w las. Oboje szukali czego czym mógłby posilić się wegetarianin.
-Hmmm... Nie ufam temu Frenfoderowi... A ty? Co cię z nim łączy? - dopytywał się Sanix.
Brak odpowiedzi ze strony Arkaji.
-Acha, i co on mówił, o tym, że ktoś na mnie poluje?


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

#30 Sun-07-02-10 15:36:34

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Kościec / Jezioro

Moi drodzy gracze, dopiszcie sobie po 5pkt. i piszcie bo mnie ciekawi co bedzie dalej.


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragon-dziedzictwo.pun.pl