Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#151 Mon-13-06-11 14:56:41

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

I don't like when yo're calling me a liar

Takiego słownika nigdy nie napiszę

Nie mam , raz przeczytałem i wystarczy

Brawo... dostaniesz nagrodę ....

Ty mnie prowokujesz tylko o tym nie wiesz. Ale teraz nie mam ochoty się kłócić bo właśnie wróciłem ze szkoły w a miałem tylko jedną lekcję. Siedziałem od 8 - 14 nic nie robiąc. A teraz muszę skończyc przepisywać zeszyt.

I ja widzę wszystko na swój własny sposób.

Offline

 

#152 Mon-27-06-11 19:42:21

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Czy ty zawsze musisz do mnie pisać po angielsku ? Chciałabym Cię powiadomić ,że nie władam tak biegle angielszczyzną jak Ty Możesz pisać do mnie po niemiecku,białorusku,włosku,rusku i francusku ale nie po angielsku.Wszystkie ale to wszystkie nauczycielki od angielskiego zachodziły w ciąże i nie miałam lekcji angielskiego.Dopiero w tym roku na koniec życia w tej szkole zioma nie zaszła jeszcze w ciąże(cud xD)I don't speak to Englisch.Więc proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

Nigdy nie mów nigdy

Nie znasz się

To fajnie A co masz w menu ?

Jakbym Ciebie prowokowała to bym to wiedziała I nie zrzucaj na mnie winy po raz kolejny

I ja widzę wszystko na swój własny sposób.


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

#153 Sun-03-07-11 15:49:24

 Morigion

Black Swan

status Buried Alive
Aftrelife
Skąd: Far Away
Zarejestrowany: Mon-15-02-10
Posty: 441
WWW

Re: Zmiany

Tak język angielski naprawdę się przydaje. Jak byłem teraz we Włoszech to jak próbowałem cos po angielsku powiedzieć to mi po niemiecku odpowiadali I jak się tu dogadać?
I po co odsłaniasz swoje słabe punkty znowu? Może z tłumacza korzystaj... ale on czasem dziwnie tłumaczy. You will survive with my guidance . Umiem coś tam po francusku i kilka słów po hiszpańsku i włosku ale nie che mi się używać .

Nie chce mi się pisać słownika, za dużo z tum nudnej pracy.

Jedne książki czytam raz inne więcej. Akurat mitologia nie załapała się.

Nagroda = Nagroda - Brak Nagrody + Niespodzianka.

The sense of your actions are mental destruction

All shall return into nothingness XD

Dobra koniec

Offline

 

#154 Thu-22-09-11 13:55:03

 DxCzarnaxD

Użytkownik

status Chyba na emeryturze
Miałam ale pojechał na wakację
Call me!
Zarejestrowany: Mon-28-03-11
Posty: 335

Re: Zmiany

Jak były jeszcze wakacje i wracałam z "lekcji" i czekałam na przystanku tramwajowym to starsza kobieta próbowała dogadać się z anglikiem:
Koleś mówi:Dworzec...yyy....tramwaj....yyy go,go...yyy...travel xD
A zioma:Eins tramwaj...yyy...not two...yyy...not left...prosto...eins,eins xD
A najśmieszniejsze w tym(wyłączając,oczywiście to,że dodała do angielskiego niemiecki )że ten anglik stał naprzeciwko dworca xD Oczywiście ja"Kobieta-Kot",żeński "Superman" xD uratowałam sytuację.

Stary,Śmierdzący Leń

Ja książkę(obojętnie jaką)czytam tylko jeden,jedyny raz.Zaczynanie jej od nowa jest już nudne i tylko jeszcze bardziej pogarsza jej opinię(nie licząc tego,że już jest cała styrana xD).

Co za niespodzianka ? Nie dotrzymałeś umowy ! Gdzie moja Nagroda-Niespodzianka ?

Ale ty jesteś wredny Wystarczy mi ,że spamujesz moja pocztę angielskimi tematami
Doigrasz się w końcu tej zemsty i mamusia Ci już nie pomoże

Happy End


"Aktor - Jedyny uczciwy obłudnik"
                           William Hazlitt

" Zawód aktora był w pogardzie u Rzymian, zaś zaszczytny u Greków. U nas ? Myślimy o nich jak Rzymianie, a zachowujemy się wobec nich jak Grecy "
                                                                                                                                                                                               Jean La Bruyere

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Skorzystaj z największego serwisu hotels-world.pl