Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#46 Sun-24-01-10 21:36:40

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Pawelpq16:
- Tak znałem, co prawda twoją matkę też i brata...
- Znasz moją rodzinę, skąd? - Przerwała zniecierpliwiona.
- Proszę nie przerywaj, chciałbym opowiedzieć Ci całą historię od początku.
- Przepraszam - odpowiedziała z udawaną skruchą, w głębi siebie była bardzo podekscytowana.
- No więc Twój ojciec był moim bliskim przyjacielem, a przynajmniej wtedy kiedy nie byłem jeszcze Cieniem, poznałem go w Ellasmerze, przed ukończeniem szkolenia, był równie narwany jak ja, od razu staliśmy się przyjaciółmi, potem do miasta przybyli ludzie, a wśród nich twoja matka. No cóż on od razu zakochał się w niej, i wcale się nie dziwię, była wyjątkowa. Potem urodziliście się wy, znaczy ty i twój brat.
Twój ojciec i matka wyjechali nie wiem do kąt, ale później usłyszałem o masakrze karawany z wami... Myślałem, że nie żyjecie...

Ostatnio edytowany przez Darel (Sun-24-01-10 22:21:00)


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#47 Sun-24-01-10 21:50:01

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Zielonooka:
Dziewczyna słuchała z napięciem, a później zapytała:
- Jaki on był, no mój ojciec?
- No cóż, trochę mi go przypominasz, jesteś do niego podobna... Świetnie władał każdą bronią i sprawnie magią, tak miło go wspominam.
- Jak mam Ci pomóc?
Cienia zdziwiła nagła zmiana tematu lecz odpowiedział:
- Słyszałem kiedyś o pewnym kamieniu... AAA!!! Uciekaj!! Ratuj się, zaczęło się... - Powiedział i znów zaczął się zamieniać w Cienia - Czerwony rubin z Gil'eadu! - Krzyknął.
Arkaja natychmiast wskoczyła na konia i ruszyła galopem przed siebie.
Przemian trwała długo, a to dzięki temu, że jego jestestwo nie zostało do końca opanowane przez duchy...


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#48 Sun-24-01-10 22:25:14

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Miasta i Twierdze Neutralne/Daret/Droga wjazdowa
-Marrow-krzyknął Tettric-Gdzie się podziewałeś??
-Co ty ku$#a od mnie chcesz?! Nie znam cię dziadu!- "zdychaj" pomyślał sobie.
Chłop padł na ziemie.
Marrow nawet nie spojrzał na trupa.
W gospodzie powiedział do jednego z ludzi siedzących przy stole:
-Wypie#$alaj śmieciu.
-Bo co mi leszczu zrobisz?
-Wykastruje.-Marrow żucił zaklęcie kastrujące po czym dobił wroga mieczem, i za pomocą magi wyżucił z miejsca.-Dawać mi tu prochy!!
Niestety przedawkował i umarł a jego ciało zostało spalone....

P.S tworzę nową postać


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#49 Sun-24-01-10 23:09:12

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Arkaja zwolniła dopiero gdy jęki Sanix`a ucichły, krążąc w kółko, nie wiedziała co począć. "Co teraz?? Jechać na poszukiwanie tego całego rubinu ?? " Z zamyślenia wyrwał ją czyjś przerażony głos:
-Pani!! Zaczekaj!
Dziewczyna zwróciła konia w stronę źródła dźwięku, z krzaków wyłonił się biały koń, jego jeźdźcem był najprawdopodobniej elf. Zdziwiona pół-elfka spytała.
-O co chodzi czy coś sie stało kim jesteś?
-Nic ci nie jest Pani?? Ten potwór - Elf splunął na ziemie- On mógł ci coś zrobić.
-On jest przyjacielem mojej rodziny.....przynajmniej tak twierdzi....
-Nie wierz mu Pani gdy tylko okażesz chwile słabości staniesz się taka jak on.
-Dziękuje za ostrzeżenie, kim jesteś i dlaczego mnie śledzisz ? - Dopytywała się Arkaja.
-Na imie mi Alan, widziałem cię samotnie spacerującą w biedniejszych dzielnicach i widziałem też tego potwora podążającego twoim śladem niczym cień, nienawidzę Cieni, nie mogłem pozwolić na to by tak piękna dziewczyna zginęła w jego zimnych dłoniach.
Arkaje zaskoczył ten komplement.
-Jestem wdzięczna za to że zapragnąłeś mnie chronić, widzisz jednak że nic mi nie jest i potrafię o siebie zadbać.
- W to nie wątpię.-Elf obdarzył Arkaje pięknym uśmiechem.-Zdradzisz mi swe imię Pani ??
-Arkaja.
Wtedy ją olśniło, widziała już tego elfa, nie dawno, mijał ją na ulicach w Daret, to jego zimnego spojrzenia nie mogła znieść.
-Piękne imię, co teraz poczniesz Pani ?
-To chyba nie twoja sprawa, ale mam zamiar spędzić zbliżającą się noc tutaj, nie chce wracać do miasta.
-Nie wiem czy mógłbym dziś zasnąć, ze świadomością że zostawiłem cię tu samą, czy pozwolisz bym ci towarzyszył tej nocy ? - Kolejny uśmiech.
-Skoro nalegasz zostań, ale wiedz że przez pół mojego krótkiego zycia sypiałam w lasach mając wokół siebie gorsze zagrożenia niż Cienie i jak widać żyje.
Mówiła szykując ognisko, elf tylko się jej przyglądał "Chyba nie ma zamiaru mi pomóc" wetchnęła.

Ostatnio edytowany przez Zielonooka (Sun-24-01-10 23:17:25)


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#50 Mon-25-01-10 00:03:25

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Zielonooka:
Elf patrzył na nią cały czas, gdy wreszcie zirytowana tym dziewczyna krzyknęła:
- O co chodzi!?
- O nic piękna Pani, po prostu nie widziałem jeszcze tak pięknej istoty jak ty.
Arkaja trochę się zaczerwieniła. "Co jak co, ale komplementy to on prawić umie."
- A może panie elfie pomógłbyś mi wreszcie.
Zszokowany elf podniósł się zebrał drewno, ułożył je i jednym słowem podpalił.
- Arkajo wybacz, że nie pomogłem od razu.


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#51 Mon-25-01-10 12:53:51

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Zielonooka:
-Co ten potwór od ciebie chciał? - zapytał elf.
"Powiedzieć mu?" - myślała Arkaja.
-Dlaczego aż tak nienawidzisz Cieni i niewinnych ludzi, którzy się nimi stali? - zapytała.
-Cienie to zło w czystej postaci. Nie da się ich zwalczyć, bo cały czas powstają nowi. Poza tym są bardzo niebezpieczni, a ja wiem o tym dobrze... Oj bardzo dobrze...

Ostatnio edytowany przez Pawelpq16 (Fri-05-02-10 17:40:43)


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

#52 Tue-26-01-10 20:30:15

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Miasta i Twierdze Neutralne / Daret/ droga w lesie

Frenfoder jechał przez las nagle zobaczył jakieś obozowisko. Zsiadł z konia ukrył go i podkradł się w pobliże ognia. Nagle został uderzony w głowę i stracił przytomność.


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#53 Tue-26-01-10 20:49:40

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

-To znaczy że miałeś szanse poznać bliżej Cienie?-Dopytywała się Arkaja
-Tak-Powiedział przez zaciśnięte zęby elf i spuścił głowę. Arkaja uznała że lepiej nie kontynuować tego tematu.
-Mam wrażenie że już cię widziałam w wiosce, byłeś z grupą elfów w srebrzystych płaszczach, jednak wtedy twoja twarz przepełniona była bólem.
-Tak to byłem ja, nie każ mi proszę tłumaczyć tamtejszego wyrazu twarzy, wole udawać że nic się nie stało.
-Przepraszam. -Arkaja spuściła wzrok.
Nagle nieopodal obozowiska pękła gałązka, Arkaja zerwała się na równe nogi, elf również. Dziewczyna wskazała punkt za jego plecami, Alan zniknął na chwile w krzakach, wrócił ciągnąc nieprzytomnego mężczyznę.
-Szpiegował nas. -Oznajmił
-Poszukam jego konia, a ty go zwiąż - Powiedziała Arkaja i znikła w ciemnym lesie.
  Gdy wróciła, elf siedział jak by nigdy nic.
-Kto to może byc??-Spytała
-Możliwe ze jeden ze sługów Cienia, najlepiej go zabic póki jeszcze jest nieprzytomny.
-Nie! -Krzyknęła- Poczekajmy aż się ocknie. - Powiedziała stając między Elfem a szpiegiem.
Elf się skrzywił ale wrócił na swoje miejsce.


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#54 Tue-26-01-10 20:58:48

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

DS:
Gdy się obudził spostrzegł elfa, potrząsnął głową i przemówił:
- Kim jesteś?
- Siedź cicho, już byś nie żył gdyby nie pani Arkaja. - Odrzekł elf.
Po kilkunastu minutach do obozu wkroczyła pół elfka prowadząc za sobą kasztanowego konia.


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#55 Tue-26-01-10 21:03:26

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Spojrzała na niego ale szybko odwróciła wzrok, przywązała, konia do drzewa.
-Czy mogę już zakończyć jego nędzny żywot.- Spytała Alan słodkim głosem.
Arkaj tylko skarciła go wzrokiem i usiadła obok więźnia.
-Kim jesteś? Jak ci na imie? I dlaczego nas szpiegowałeś?


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#56 Tue-26-01-10 21:10:25

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

-Frenfoder się zwe jestem elfem szpiegowałem was bo mam nadzieje że znacie mojego kuzyna. Ma on na imie Marrow, Marrow Jadenn znacie go?
-On nie żyje-Allan uśmiechnął się ironicznie.-Przećpał.
-CO??!!-Marrow wyzwolił z siebie magie która oguszyła starszego elfa.
-Co ty zrobiłeś?- spytała Arkaja
-Tylko go oguszyłem. Należało mu się za to że nakłamał o Marrowie. Opowiedz mi coś o sobie- w chwile później przeciął więzy za pomocą magii.


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#57 Tue-26-01-10 21:15:24

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Piszcie bo mi się to podoba


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#58 Tue-26-01-10 21:22:47

 Pawelpq16

Duży Głód

5511572
Skąd: s tamtont
Zarejestrowany: Tue-22-12-09
Posty: 509
WWW

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Ich rozmowa trwałaby dalej, lecz po kilku chwilach rozległ się cichy syk, wychwycony przez uszy Frenfodera.
-Uciekajcie! Ktoś tu jest! Człowiek!
-Kveykva!  - rozległ się grzmot i z pobliskich chaszczy błysnął jasny piorun, który trafił we Frenfodera i przygwoździł do ziemi. Elf nie przeżyłby, gdyby nie jego kolczuga z Adamantu, która złagodziła uderzenie energetyczne. Po tej scenie, z krzaków wyłonił się Jigrizarad. Błysnął jasnymi ślepiami i gwizdnął przez palce. Po chwili z krzaków wyłonił się tuzin ludzi w czarnych płaszczach z kapturami. Byli oni uzbrojeni w błyskające sztylety, a za ich plecami rysowały się kontury kusz. Zgromadzenie przy ognisku było otoczone.

Ostatnio edytowany przez Pawelpq16 (Fri-05-02-10 17:41:03)


"Nie można się kłócić z wszystkimi głupcami tego świata. Łatwiej ustąpić, a potem ich oszukać, gdy nie zwracają na ciebie uwagi".

Offline

 

#59 Tue-26-01-10 21:27:50

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

Frenfoder ocknął się i krzyknął
-ch$j wam w du%py!-wszystkim wrogą łącznie z cieniem "coś" się wbiło wiadomo gdzie.Zaczął zabijać jednego po drugim po czym został już tylko cień.
(tu wyzywam cię na pojedynek)


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#60 Tue-26-01-10 21:32:28

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Daret

-Sanix? -Szepnęła Arkaja podchodząc do cienia.
Ale ten tylko na nią spojrzał i uderzył w twarz. Dziewczyna upadała, jednocześnie podcinając nogi Cieniowi i wyciągając miecz z pochwy. Cien chciał ją znów uderzyć ale nie zdążył, Arkaja rozcieła jego szarą skóre na ramieniu,  zgiął się w pół, dziewczyna powoli wycofała sie do tylu.

Ostatnio edytowany przez Zielonooka (Tue-26-01-10 21:33:45)


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dynów